Твір на тему: «Чи потрібен сучасному світу театр?»

...

Твір на тему: «Чи потрібен сучасному світу театр?» 4.67/5 (93.33%) 3 голос[ов]

Твір на тему: «Чи потрібен сучасному світу театр?»

Чи потрібен сучасному суспільству театр? Сам по собі це питання не нове – досить лише згадати оскароносний радянський кінофільм «Москва сльозам не вірить», де оператор телестудії Останкіно говорить знамениті слова про те, що через двадцять років не буде ні кіно, ні театру – тільки телебачення. Нині ж телебачення витісняє Інтернет. Але театр як існував, так і існує.

Правда, якщо в минулі столітті він був розрахований на масового глядача, то зараз це мистецтво для обраних. І кожна культурна людина повинна задати собі питання: чи я обрана? Тим більше що відповідь на нього не так вже й важко знайти.

Слід зазначити, що така постановка питання кілька провокаційна, оскільки змушує людину подивитися в глиб своєї душі, щоб чесно відповісти на нього, і далеко не кожному це під силу. Адже треба мати певну сміливість і чесність перед самим собою, щоб не сфальшувати, вирішуючи для себе це питання. Адже, погодьтеся, не кожен день школяр, вчитель, робітник, менеджер або директор підприємства замислюється про місце і роль балету або опери у своєму житті.

Зрозуміло, що далеко не кожний з нас зуміє відповісти на поставлене запитання. Я впевнений, що з великої кількості людей далеко не всі зможуть відверто відповісти на питання, чи потрібний йому театр? А якщо такі вдповіді й будуть, то далеко не всі з них – хвалебні дифірамби театру. У багатьох людей при позитивній оцінці театру в цілому помітний неприкритий скепсис щодо майбутнього як цього виду мистецтва, так і служителів Мельпомени.

Адже опера і балет – унікальні для нашого часу стилі. Спробуй сказати, що ти їх не поважаєш, – відразу стане зрозуміло, «хто ти». Приходити в оперу завжди приємно. Навколо стільки розумних, серйозних осіб, що відразу усвідомлюєш: всі навколо знають італійський і розуміють мову танцю. Все дуже піднесено. Оперний театр – місце тренування навичок соціальної поведінки. Окремої розмови заслуговує балет – жанр мистецтва, що приносить сенс у жертву танцю.

У нинішній час опера і балет стають мистецтвом для обраних і перебувають в агонії, намагаючись з останніх сил заманити глядача в свій зал. Деякі вважають, що хлопці в трико – це дико. Тільки люди, у яких немає почуття власної гідності, могли це сказати. Я знаю хлопця, який займався балетом. Зараз у нього шикарна фігура. Так, ви можете сказати, що прекрасна фігура є і у атлетів, і у спортсменів. Але мій товариш більш начитаний, ніж ці спортсмени, адже йому доводиться читати сценарії до п’єс. Ще він спілкується, використовуючи красиву літературну лексику. Якщо той, хто зміг подолати в собі страх не бути ізгоєм у молодіжному суспільстві, хто прийшов у театр хоча б заради інтересу, а далі планує приходити туди неодноразово, може вважатися обраним, тоді я обраний!

Якщо відкинути наносне, можна побачити досить плачевний стан мистецтва в цілому. І пояснюється це як байдужістю суспільства , так і відсутністю прагнення духовно збагачуватися.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − один =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)