Твір на тему “чи подобається тобі осінь” |

Твір на тему “чи подобається тобі осінь”


Твір на тему “чи подобається тобі осінь” 4.53/5 (90.51%) 177 голос[ов]

Твір на тему "чи подобається тобі осінь"

Мені дуже подобаеться рання осінь. Це золота пора. Дерева сві вбираються в різнобарвне листячко. Сонечко віддає останнє тепло. Земля тихо і солодко засинає під прощальний клекіт пташок. З кожним днем вкриваючись все теплішою ковдрою листочків. Я люблю осінній вітер, що розносить по всьому місту аромат осінніх квітів.

Ще мені подобаеться ходити по опалому листю, слухати його шелест. Також залюбки збираю букети з різнобарвних осінніх листочків.

Ця пора року дуже яскрава.

З кожним днем все холоднішає і холоднішає, жовтіє листячко і не кваплячись опадає, ніби його хтось приклеїв до дерева. Не люблю осінь, бо вона завжди свідчить, що треба вчитися, ходити до школи і робити уроки. Не варто свідчити, що ця пора року зовсім мені не подобається.Ні, в цей час дуже багато позитивних моментів, наприклад, осінню моє день народження. Осінь – незвичайна пора, скільки вона дарує подарунків для нас, дуже багато, а які ж вони смачні!Очі розбігаються від багатства кольорів осені: і червоний, і жовтий, помаранчевий, коричневий. Ідеш вулицею і милуєшся красою і так любо-любо стає у душі. Прийшла осінь! Моя улюблена пора року!

Мени дуже подобаеться осинь.тому що там жовти,красни листя.а ще там засипана листями дорога.я з друзями по дорижкам хожу.я полюбляю осинь.

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему “чи подобається тобі осінь””
  1. Володя Юрасов сказав:

    супер!!!

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 3 = шістьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)