Твір на тему: «Чи можна знайти спільну мову з кожним?»

...

Твір на тему: «Чи можна знайти спільну мову з кожним?» 4.86/5 (97.28%) 103 голос[ов]

Спільна мова, яка часто встановлюється між людьми, дозволяє вирішити відразу безліч проблем і задовольнити велику кількість людських потреб. Зокрема, якщо у тебе є спільна мова з людиною, тобі завжди цікаво і приємно з ним поспілкуватися, ти може попросити у цієї людини вирішити твої певні проблеми чи, навпаки, допомогти їй з чимось і таким чином відчути себе корисним. Як правило, стабільна і постійна спільна мова встановлюється між близькими людьми, родичами і друзями.

Але іноді люди виправдано задаються питанням про те, а чи можна встановити спільну мову з кожним? Адже так приємно було б жити в світі, де з кожною людиною у тебе дружні стосунки, взаємність і готовність до допомоги і просто можливість приємно і цікаво провести час в настільки хорошій компанії. Думається, якби ідеальний світ справді існував, то там була би реальна спільна мова між людьми, ніхто і ніколи б не конфліктував, всі би були друзями, і життя було б дуже простим і цікавим.

Але справжній, реальний світ, в якому ми з вами живемо, ніяк не можна називати ідеальним. Зрештою, слід визнати, що в усі часи життя суспільства між людьми виникали якісь конфлікти. Звичайно, способи вирішення конфліктів дещо пом’якшилися, в цілому суспільство стало гуманнішим, але сама кількість конфліктів не зменшилась. Отже, оскільки конфлікти були, є і будуть, я можу зробити висновок, що знайти спільну мову з абсолютно кожною людиною – неможливо. У того є кілька причин. По-перше, всі люди – це конкуренти. У людей різний рівень достатку, завжди має місце заздрість і зневага до тих, хто бідніший. Бідняк і багач ніколи не знайдуть спільної мови, тому що вони в глибині душі не люблять один одного. Точно так само йде і з іншими людьми різних рівнів. По-друге, деякі люди просто дуже сильно відрізняються за характером, вихованням і життєвими звичками. Звичайно, для вирішення окремої проблеми люди зможуть знайти спільну мову, але от підтримувати її тривалий час вони явно не зможуть.

Я б хотів жити в суспільстві, де існує спільна мова між людьми, де вона реальна, ефективна і приносить людям користь. Але я прекрасно розумію, що ні раніше, ні в сучасності такого не було і не буде. Конфлікт між різними людьми перманентний і постійний. Втім, не варто зневірятися. Багато відкриттів, цивілізаційних ривків вперед і тому подібні речі ґрунтуються саме на тому, що люди мотивовані. Якби всі могли знайти спільну мову, такої мотивації не було б.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ сім = 9или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)