Твір на тему: «Чи можна вважати себе справжнім українцем, не спілкуючись рідною мовою?»

...

Твір на тему: «Чи можна вважати себе справжнім українцем, не спілкуючись рідною мовою?» 4.06/5 (81.22%) 82 голос[ов]

Кожен з нас напевно хотів би називатися справжнім українцем, оскільки наша нація у багатьох викликає саму справжню гордість. Щоб зрозуміти це в повній мірі і в цьому переконатися, достатньо поглянути на історію України та на її сьогодення. Історія переповнена прикладами того, як наші співвітчизники здійснювали справжні подвиги, боролися за суверенність і незалежність нашої країни і, в кінцевому підсумку, добивалися цього. Хорошим свідченням і доказом цього є той факт, що Україна сьогодні є суверенною і незалежною державою.

Але не тільки історія змушує пишатися всіх нас своєю країною. І навіть сучасність кидає серйозні виклики Україні в цілому і всім нам зокрема. Сьогодні всі ми можемо прекрасно бачити те, наскільки серйозний і масштабний той обсяг проблем, які виникли у нашої країни. Ми бачимо, що країна вже втратила частину своєї території, на іншій частині ведуться фактично бойові дії і, насправді, складно передбачити, що буде з країною вже незабаром. Саме цей момент і є визначальним у плані самоідентифікації, у плані визнання себе повноцінним українцем з усіма витікаючими з цього наслідками.

Існує безліч факторів, які можуть розділити українців, але найголовнішим з них є мова. Варто зауважити, що величезна кількість сучасних громадян України українською мовою не спілкуються і не навіть не вважають за потрібне її знати. Можна задатися раціональним питанням: а чи можна взагалі вважати всіх цих людей українцями в такому випадку? Що ж, це питання актуальне і потребує спеціального розгляду. Варто зауважити, що належність до нації визначається не лише володінням певною мовою, але і самоідентифікацією. Ми може бачити сьогодні безліч патріотів, які готові боротися за країну до останнього, але при цьому всі ці люди не говорять українською мовою. Я думаю, що їх теж можна вважати українцями. І нехай вони поки що не зрозуміли того, що українська нація може остаточно сформуватися лише тоді, коли переважна більшість її представників буде спілкуватися виключно українською мовою, все-таки вони мають право і ідентифікують себе українцями у повній мірі.

Я думаю, що людина може називатися справжнім українцем навіть за умови того, що вона українською мовою в більшості випадків не спілкується. Так склалося, що в нашій країні існує особливий вплив російської мови, вона надзвичайно популярна і часто використовується. І тому багато патріотів України використовують саме її. І навряд чи можна вважати нормальним і адекватним ображати цих людей та забороняти їм розмовляти на тій мові, яка їм більш зручна.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


7 − = п'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)