Твір на тему “Чи можна когось або щось любити до безтями”

...

Твір на тему “Чи можна когось або щось любити до безтями” 4.00/5 (80.00%) 7 голос[ов]

Твір на тему "Чи можна когось або щось любити до безтями"

Любов часто засліплює людину , але проходить час і полуда спадає з очей.. Наврядчи фанатичну і безтямну любов можна вважати довговічною, та при це все ми всетаки піддаємось її солодкому полону. Чи правильно це? До нестями неможливо любити когось або щось постійно. Розум завжди головніший, навіть над самими чистими і щирими почуттями.
Усім добре відома повість Миколи Гоголя “Тарас Бульба”. Автор вдало висвітлює проблему згубності фанатичного кохання на прикладі молодшого сина Тараса Бульби – Андрія. Він закохується у польку і втрачає адекватне мислення. Любов перетворює Андрія на зрадника Батьківщини. І врешті-решт ця любов приводить до трагічного фіналу – батько вбиває власного сина.
Ще один приклад ми можемо знайти у творі Михайла Коцюбинського “Тіні забутих предків”. Здавалось, це безтурботне кохання, що пов”язало з самого малечку дітей двох ворогуючих родів Марійки Гутенюк і Івана Палійчука, не предвіщає біди. Але смерть Марійки загублює душу Івана. Він відвертаєтьс від суспільства і подається у відлюднення на шість років, а коли навіть повертається знаходить єдину відраду у філістерських радощах. І не правда, що Івана зжив з світу Юра-мольфар через кохання до Палагни. Герой прагнув до своєї любки Марічки, і врешті прямуючи за її голосом падає в урвище. Через декілька днів пастухи знаходять його напівмертвого, але він всеодно помирає.
Отже, кохання – це прекрасне почуття, що дарує радість і щастя людям, але фанатичність обертає його в страшну зброю.

Чи вірите Ви в кохання? Чи може Ви вважаєте, що це абсолютні дурниці, і тільки повні кретини, які називають себе романтиками, тішаться ілюзією щастя, якого реально взагалі не існує. До того ж, що таке кохання в наші дні, говорить зростаюче, ніби хмарочос, число розлучень. Може люди просто не знають, як ужитися разом, а може, одружилися не з тим, з ким треба було. Хто знає… Можливо, одна з причин цих невдач – те, що чоловіки та жінки просто не знають, як любити один одного. Вони бігають на побачення, дехто навіть закохується. Кохання здатне штовхнути на подвиг чи навіть злочин. Охопленого почуттями спонукає ніби справжнє кохання. Довіра між чоловіком та жінкою досягає максимуму; таке кохання триває, на жаль, недовго. Потім, пора юності минає, емоційна загостреність спадає і трансформується в іншу форму коханнякохання – гру. В ній немає ні глибини почуттів, ні відданості. Тим не менше юнак та дівчина подобаються один одному. Часто любов-гра переходить в еротичне кохання.

Прагматикам властиве розсудливе кохання (інакше прагма). Воно міцно пов’язане зі свідомістю: окрім прив’язаності та привабливості, цей тип має ще один дуже важливий компонент: вигода (необов’язково в матеріальному плані). Це свого роду негласний контракт, який двоє людей укладають для утворення взаємовигідних стосунків (задоволення якихось потреб, заповнення пустоти тощо).

З тих чи інших причин, кохання може набувати викривленого, ненормального характеру – це Манія – дуже небезпечне почуття. Чи допустимо в даному випадку взагалі вживати слово Кохання – не знаю. Тут є недовіра й ревність, які часто безпідставні. У молодих людей манія зустрічається рідко, але все ж таки бувають випадки.

Багато людей закохуються, бігають на побачення, але тільки деякі щасливчики відкривають, що, окрім усього іншого, вони можуть бути справжніми друзями, а це куди важливіше всього решта. Кохання – дружба – це коли все О’К. Мабуть, це найприємніший з усіх різновидів кохання: між юнаком та дівчиною немає ніяких розбіжностей, вони розуміють один одного і завжди готові допомогти. Воно характеризується високою ступінню самовіддачі, і це почуття міцне та довготривале. Ним закохані також діляться з оточуючими: така пара просто випромінює тепло та ніжність.

Ну а все ж таки, що таке кохання? Кохання – це життя людини. Людина знає, що кохання є, але вона не знає, що таке кохання. Це можна тільки відчути.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему “Чи можна когось або щось любити до безтями””
  1. Аня сказав:

    Спасибо! Норм сочинение

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


7 − один =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)