Твір на тему: «Чи може комп’ютер замінити людину?»

...

Твір на тему: «Чи може комп’ютер замінити людину?» 4.22/5 (84.38%) 32 голос[ов]

У сучасному столітті бурхливого розвитку технологій і особливо комп’ютерів чоловік суттєво змінився і став представляти із себе далеко не те, чим був дещо раніше. Приміром, раніше люди могли спілкуватися тільки по телефону, але набагато частіше особисто, але в даний час комп’ютери та інтернет зробили свою справу, і тепер може спілкуватися з їх допомогою. Причому спілкуватися дуже активно, насичено. Спілкуватися так, що спілкування в реальному житті вже і не потрібно. У когось може навіть скластися враження про те, що так і повинно бути, і що комп’ютер реально може замінити справжню людину. Але чи може вважатися таке цікаве переконання правильним і щирим? Це цікаве питання, яке слід розглянути.

Комп’ютер може замінити людину частково лише в тому разі, якщо за ішним комп’ютером сидить точно така ж сама людина і ви можете спілкуватися за допомогою своїх комп’ютерів і мережі Інтернет. Інформаційні технології, звичайно, у сучасному світі дуже розвинені, але не до такої міри, щоб був винайдений повноцінний штучний інтелект, здатні замінити людину повністю. Але зате комп’ютери дещо спростили спілкування людей між собою через Інтернет. Таке спілкування може проводитися як голосом, так і текстом. І воно може задовольнити потребу у спілкуванні, коли ти не можеш бути поруч, але все одно хочеш якось спілкуватися.

Втім, варто пам’ятати про те, що спілкування між людьми включає не тільки розмову і перегляд один одного, але й інші дії. Людина відчуває ауру іншої людини, коли люди знаходяться поруч, але ця аура не може бути передана через комп’ютер. Крім того, іноді людині хочеться торкатися до іншої і здійснювати інші дії, які неможливі через комп’ютер. Саме з цієї причини спілкування з іншими людьми виключно через комп’ютер і ніяк інакше жодним чином не можна називати повноцінним спілкуванням. Та й більшість людей це розуміють. І тому всі ми прагнемо знайти не віртуальних, а реальних друзів, з якими можна кудись сходити, весело поспілкуватися і взагалі чудово провести час в будь-яких обставинах.

Я думаю, що в даний час комп’ютер не може повністю замінити людину. Інформаційні системи і технології ще не настільки розвинуті, щоб повністю імітувати поведінку живої людини або створити робота, який людину повністю замінить. Втім, варто розуміти, що технології будуть розвиватися, в тому числі і в напрямку того, щоб створити такий комп’ютер, який все-таки зміг би замінити людину. Отже, в майбутньому можливо все, навіть таке. Ось тільки до такого майбутнього ми не доживемо.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− три = 5или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)