Твір на тему: «Чи модно зараз бути патріотом?»

...

Твір на тему: «Чи модно зараз бути патріотом?» 2.45/5 (49.06%) 64 голос[ов]

Патріотизм – досить цікаве для вивчення явище. Говорячи простими словами, патріотизм означає любов до своєї батьківщини, до своєї країни з боку людини і її внутрішня згода в деяких випадках визнати інтереси країни вище своїх власних інтересів. Не варто плутати патріотизм з націоналізмом, який визнає найвищою цінністю не країну в її різноманітті, в тому числі і національному, а націю.

У сучасному світі існує дуже багато модних явищ і течій. Якщо говорити про Україну, то треба визнати, що найбільш модними тут є скоріше одяг, спосіб життя або суспільний статус, а не патріотизм. Серед українців досить багато людей, які бажають нашій країні добра, але це бажання небезкорисливо, адже всі ці люди вважають, що в хорошій країні і їм самим буде добре. Причиною такої ситуації є вплив на Україну західноєвропейських країн і того способу життя, який панує там. Згідно західноєвропейської ідеї, найголовнішою цінністю вважається людина й її благо, а країна створена для того, щоб це благо людині забезпечувати. З цього виникає ідея про те, що людина не повинна відмовлятися від власних благ та інтересів в ім’я країни, адже це країна створена для її обслуговування, а не вона створена для обслуговування країни. Тому ні про який реальний патріотизм і його моду в Україні не може бути й мови. У той же час, якщо поглянути на держави, які знаходяться на схід України на карті світу, можна помітити, що там патріотизм дійсно більш популярний. Україна знаходиться між двома великими центрами впливу – західна Європа і Росія, кожен з цих центрів впливу нав’язує нашій країні певні ідеї, в тому числі присутність патріотизму з боку Росії або відсутність патріотизму з боку країн західної Європи.

Говорячи про світ глобально, варто відзначити, що все ж у більшості найрозвиненіших країн світу патріотизм теж не є модним явищем у середовищі звичайних людей. Всі хочуть жити добре індивідуально, людям практично байдуже, що буде з їхньою країною, якщо самі вони будуть жити добре. Є й такі, які не просто не вважають патріотизм модним і не використовують його, а навіть насміхаються над патріотичними ідеями і вважають їх вчорашнім днем.

Особисто я не вважаю патріотизм чимось поганим, але все ж він не викликає у мене великої симпатії. Будь-яка країна асоціюється в моїй свідомості, насамперед, з владою, а не з народом, тому я не можу називати себе патріотом. Я визнаю, що в деяких випадках необхідно відмовитися від власних благ на догоду країні, але я б не хотів цього робити.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Чи модно зараз бути патріотом?»”
  1. Влад сказав:

    Норм

  2. Ксенія сказав:

    хороший твір

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ вісім = 17или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)