Твір на тему: «Чи легко бути молодим»

...

Твір на тему: «Чи легко бути молодим» 1.80/5 (35.93%) 216 голос[ов]

Твір на тему: «Чи легко бути молодим»

«Чи легко бути молодим?». На перший погляд здається, що це питання нескладне, але чим більше я задаюся цим питанням, тим більше переконуюся, що неможливо однозначно відповісти на нього.

Для кожної людини молодість асоціюється з чимось особливим в його житті. Для мене, наприклад, молоді роки – чудовий, щасливий час, але разом з цим відчувається складність у навчанні, брак вільного часу, життєвого досвіду. Кожен має свої погляди на життя і тому погляди, версії і думки будуть розходитися.

На думку одних – молодим бути добре: це золотий час, період безтурботності, коли немає ніяких глобальних проблем, коли ще все життя попереду. Коли ти молодий – швидше хочеш стати старше, але потім ти будеш жаліти і згадувати про це.

Інші вважають, що бути молодим нелегко, але це тільки з точки зору молоді. У літніх людей, я думаю, буде зовсім протилежна думка: молодим бути легко – людина повна енергії, сил, здоров’я, чого до старості багатьом не вистачає. У цьому вони, звичайно, будуть праві, але у сучасної молоді існує маса проблем, пов’язаних, наприклад, з освітою, з проведенням вільного часу. Кожна людина в молодості має якось проявити себе, щоб мати надалі повагу, визнання в суспільстві. Тому доводиться використовувати всю свою енергію і сили, щоб досягти бажаного.

Один мій знайомий казав, що молодим бути не так вже і легко. Для нього найголовніше – отримати гарну освіту, що вдається не кожному. Доводиться багато вчитися, а якщо не вчишся, то після школи залишиться невеликий вибір – або йти працювати двірником, або вантажником і жити на мізерну зарплату. А ось більш дорослим легше, тому що у них в житті вже все владналося, врегулювалося.

Літні люди кажуть: «Я думаю, бути молодим досить легко, так як у молодості людина здорова, енергійна і активна, вона вірить в себе і тому може здійснити всі свої плани. Потрібно тільки вірити в себе і радіти життю, адже найщасливіші миті нашого життя трапляються в молодості». Якщо чесно, то мені це думка найближче. Я теж так вважаю.

У своєму творі я не намагаюся показати молодь «бідною, нещасною, усіма затоптаною або нахабною, розв’язною». Зовсім ні. Я хотіла показати, що молодь більш, ніж дорослі, схильна до поганого впливу, звичок, більш ласа на все нове, не завжди хороше.

Я вважаю, що дорослі не повинні нав’язувати своєї волі, але повинні допомагати уникати помилок. Добре бути молодим! Друзі, вечірки, школа. Здоров’я достатньо міцне. Люблю життя в усіх його проявах. Біди, удача, нещастя, щастя, горе, радість – без усього цього життя було б сірим, людина б не жила, а існувала. З цього всього я зробив такий висновок – важко бути молодим, але надзвичайно цікаво, приємно і просто добре!


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Сучасна молодь і мода» Світ змінюється стрімко. Сьогоднішня молодь ламає всі стереотипи і не виправдовує всі покладені на неї надії. В цілому нинішнє підростаюче покоління пасивне, грубе і різке. Виною […]

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Чи легко бути молодим»”
  1. Дяченко Елена сказав:

    Супер

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 − = триили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)