Твір на тему: «Чи кожна людина може стати видатною?»

...

Твір на тему: «Чи кожна людина може стати видатною?» 1.98/5 (39.50%) 121 голос[ов]

Як правило, під видатною людиною прийнято вважати когось, хто добився помітних успіхів у певному виді діяльності, зміг виділитися, «видатися», серед всіх інших людей. Але існує безліч критеріїв і проблем пов’язаних з цією людською якістю. Що є критерієм для визначення видатної людини? Слава і популярність? А може бути саме головне у сучасному світі – зароблені гроші і вплив? Або все-таки користь, яка була доставлена суспільству? Дати відповідь на це питання обов’язково, щоб визначити, кожна людина може стати видатною.

Насамперед, хотілося б зауважити, що в сучасному світі тих, хто вважається видатним, існує багато. Це ті ж зірки спорту і кіно, і мільярдери, підприємці, вчені і багато подібних. У той же час існує багато рівнів цієї якості. Наприклад, Білл Гейтс відомий по всьому світу, його по праву вважають видатною людиною. А ось яка-небудь зірка кіно з Африки є видатною тільки для тієї країни, в якій вона живе. Втім, обидві людини з цього прикладу є видатними, що дозволяє сказати, що стати видатним не так-то й складно. Іноді трапляється й так, що люди стають видатними випадково. Та чи варто розглядати такі приклади? Все ж таки, хотілось би дивитись на цю проблему системну, виключаючи всі можливі випадковості, хай вони й мають місце в певних ситуаціях.

Щоб стати видатним людина повинна досягти помітного успіху в певному виді діяльності. Усього видів діяльності у світі безліч, і той, хто бажає стати видатним, має добре проаналізувати свої таланти, здібності і нахили, щоб займатися саме тим, що в подальшому може принести йому високий статус, славу і визнання. Я думаю, що кожна людина може стати видатною, для цього дуже важливо попередньо правильно здійснити аналіз самого себе і своїх можливостей. Якщо це буде зроблено правильно і ефективно, що ж, на шляху до слави перед людиною буде стояти ще багато завдань, які необхідно долати з труднощами. Тим не менш, швидше за все, видатного статусу досягти вдасться.

Кожна людина хоча б у глибині душі хоче бути видатною. Для цього необхідно добре подумати, застосувати свої якості найкращим чином і бути готовим до постійної серйозної праці. Втім, справедливості заради варто помітити, що далеко не завжди статус видатної людини рівнозначний стану щастя. Проблема в тому, що замість пошуків щастя людина часто шукає славу, якийсь певний статус тощо. Але лише боротьба і пошук щастя вартий серйозної і відповідальної праці. Все інше – це всього лише приємне, але далеко не обов’язкове життєве доповнення, без якого, загалом, цілком можна обійтися.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


8 − три =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)