Твір на тему: «Чи кожна людина може стати видатною?»

...

Твір на тему: «Чи кожна людина може стати видатною?» 2.07/5 (41.41%) 128 голос[ов]

Як правило, під видатною людиною прийнято вважати когось, хто добився помітних успіхів у певному виді діяльності, зміг виділитися, «видатися», серед всіх інших людей. Але існує безліч критеріїв і проблем пов’язаних з цією людською якістю. Що є критерієм для визначення видатної людини? Слава і популярність? А може бути саме головне у сучасному світі – зароблені гроші і вплив? Або все-таки користь, яка була доставлена суспільству? Дати відповідь на це питання обов’язково, щоб визначити, кожна людина може стати видатною.

Насамперед, хотілося б зауважити, що в сучасному світі тих, хто вважається видатним, існує багато. Це ті ж зірки спорту і кіно, і мільярдери, підприємці, вчені і багато подібних. У той же час існує багато рівнів цієї якості. Наприклад, Білл Гейтс відомий по всьому світу, його по праву вважають видатною людиною. А ось яка-небудь зірка кіно з Африки є видатною тільки для тієї країни, в якій вона живе. Втім, обидві людини з цього прикладу є видатними, що дозволяє сказати, що стати видатним не так-то й складно. Іноді трапляється й так, що люди стають видатними випадково. Та чи варто розглядати такі приклади? Все ж таки, хотілось би дивитись на цю проблему системну, виключаючи всі можливі випадковості, хай вони й мають місце в певних ситуаціях.

Щоб стати видатним людина повинна досягти помітного успіху в певному виді діяльності. Усього видів діяльності у світі безліч, і той, хто бажає стати видатним, має добре проаналізувати свої таланти, здібності і нахили, щоб займатися саме тим, що в подальшому може принести йому високий статус, славу і визнання. Я думаю, що кожна людина може стати видатною, для цього дуже важливо попередньо правильно здійснити аналіз самого себе і своїх можливостей. Якщо це буде зроблено правильно і ефективно, що ж, на шляху до слави перед людиною буде стояти ще багато завдань, які необхідно долати з труднощами. Тим не менш, швидше за все, видатного статусу досягти вдасться.

Кожна людина хоча б у глибині душі хоче бути видатною. Для цього необхідно добре подумати, застосувати свої якості найкращим чином і бути готовим до постійної серйозної праці. Втім, справедливості заради варто помітити, що далеко не завжди статус видатної людини рівнозначний стану щастя. Проблема в тому, що замість пошуків щастя людина часто шукає славу, якийсь певний статус тощо. Але лише боротьба і пошук щастя вартий серйозної і відповідальної праці. Все інше – це всього лише приємне, але далеко не обов’язкове життєве доповнення, без якого, загалом, цілком можна обійтися.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Чи кожна людина може стати видатною?»”
  1. Віталя сказав:

    Топ,побачимо))0
    8-Бее

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім − = 1или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)