Твір на тему: «Чи є зміна переконань ознакою слабкості?»

...

Твір на тему: «Чи є зміна переконань ознакою слабкості?» 4.81/5 (96.28%) 355 голос[ов]

Люди постійно сперечаються між собою, доводять один одному певні істини, ідеї, транслюють свої власні переконання в суспільний простір і, відповідно, очікують певної реакції з боку інших людей. У різних людей можуть бути відмінні переконання, думки і погляди на життя, з цієї причини всі ми сперечаємося один з одним, щось доводимо, іноді погоджуємося із думками іншої людини або відкидаємо їй, впевнено і переконано стоячи на своїх позиціях. В контексті цього досить цікаво розглянути питання про те, чи є переконання людини чимось таким, що може бути змінено? Чи є зміна переконань ознакою якоїсь певної слабкості?

Я думаю, що насправді все залежить від обставин і від того, як почуває себе той, хто, власно кажучи, і змінює свої переконання. Наприклад, якщо чоловік провів з кимось розмову, зрозумів, що раніше помилявся і щиро змінив свої переконання після цього спору, така ситуація не може вважатися ознакою слабкості ні за яких обставин. Це так, тому що реальність є складною, а чоловік ніколи не може сприймати її однаково раз і назавжди. Тому в один прекрасний момент, якщо людина отримала достатньо підтверджень того, що вона був неправа, вона може поміняти свої переконання, в цьому немає нічого поганого або слабкого. Інша справа, якщо людина змінює свої переконання під примусом або тиском. Ця ситуацій є кардинально відмінною. Якщо хтось не в змозі пояснити, відстояти свою позицію в суперечці, а тому змушений прийняти чужу, і при цьому він відчуває, що все одно залишається на своїй позиції, а просто повинен змінити її для виду, це є слабкістю. Ключовим тут є аспект щирості. Якщо людина щиро змінює свої переконання, тому що вона по-новому дивиться на світ, це ніяк не може бути слабкістю. Якщо ж людина спеціально змінює свої переконання, тому що вона хоче комусь сподобатися чи бути комусь приємним, це, безумовно, слабкість, яка гідна всілякого осуду. Втім, можливі й якісь проміжні ситуації та випадки, в даному контексті багато чого залежить від конкретних ситуацій і обставин.

На закінчення хотілося б сказати, що відповідь на дане питання не може бути однозначною. У деяких випадках зміна переконань – це ознака слабкості. Як правило, це так, якщо людина лише робить вигляд, що змінює переконання, або робить це не для себе, а для когось іншого. І це – ознака слабкості. Якщо ж хтось змінює переконання заради себе, через свій досвід і цілком щиро, це не зовсім не слабкість і не може нею вважатися.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Чи є зміна переконань ознакою слабкості?»”
  1. Маша сказав:

    СПАСИБО!

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− сім = 1или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)