Твір на тему: «Чи є патріотизм у наш час?»

...

Твір на тему: «Чи є патріотизм у наш час?» 3.73/5 (74.67%) 15 голос[ов]

Ще кілька років тому багато українців дуже часто задавалися серйозним питанням: а чи є патріотизм в наш час? Тоді ми могли спостерігати дуже сумну картину: країна не розвивалася, практично стояла на місці, а мешканцям було практично все одно, байдуже. Природно, що такий стан речей ніяк не міг говорити про те, що патріотизм дійсно існує. Про який патріотизм могла йти мова, якщо більшості людей було все одно, як живе їхня країна і що з нею буде в майбутньому? Цілком зрозуміло, що у ті часи про любов до батьківщини не могло бути й мови.

Але останнім часом багато українців стали вірити в патріотизм. Звичайно, мова про всі останні події в нашій країні. Через те, що народ змінив владу в Україні і став свідком захоплення української території іншою державою, в середовищі народу відбулося піднесення національної ідеї, патріотизм розцвів так, як цього не було ніколи раніше. Люди повірили в країну, стали готові жертвувати за неї чимось своїм особистим і, більше того, стали готові за неї вмирати. Все це пов’язано з тим, що патріотизм українців був і раніше, просто він перебував у такому собі сплячому стані, він не проявлявся. Але варто було відбутися серйозним міжнародним подіям, як патріотизм проявився у всю красу. І сьогодні ми можемо бачити безліч людей, які називають себе патріотами і, за їх словами, готові захищати державність цієї країни від початку і до кінця.

Так що можна зробити висновок, що принаймні в Україні патріотизм дійсно має місце. Інша справа – чи добре те, що він існує? Це питання дещо більш складне, ніж здається на перший погляд. У деяких випадках патріотизм може і зруйнувати державу, особливо таку держава, як Україна. Проблема нашої країни в тому, що вона далеко неоднорідна, вона різна, вона включає різні регіони, представники яких мають різні думки щодо тих чи інших питань життя всієї країни. І коли одна частина народу виявляє патріотизм, вона повинна переконатися у тому, що вона не порушує права іншої частини країни, що вона нікого своїм патріотизмом не ображає. Наприклад, в західній Україні та центрі країни існує негативна думка щодо Радянських часів і проявом справжнього патріотизму вважається образа того часу. Така форма патріотизму абсолютно неприйнятна для півдня і сходу країни, у нього вона викликає відторгнення.

Я думаю, що всім вже зрозуміло, що патріотизм в нашій країні існує. Останні події служать тому хорошим прикладом. З іншого боку, я не думаю, що такий надмірний патріотизм корисний. Більш того, бути може, до цього явища вже варто застосовувати іншу категорію? У будь-якому випадку, нормальний патріотизм повинен бути адекватним і не повинен нікого ображати.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


4 + = п'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)