Твір на тему: «Чи є користь від читання книг?»

...

Твір на тему: «Чи є користь від читання книг?» 3.34/5 (66.80%) 50 голос[ов]

Всі ми прагнемо отримати очевидну користь з нашого життя. Причин у того є досить багато, однією з таких причин є неодмінне бажання досягти певного життєвого успіху і рівня. Але на шляху до такого успіху завжди дуже важливо ставити певні пріоритети, щоб займатися саме тим, що буде корисно, а не тим, що призведе лише до відчуття втраченого часу. Яке місце серед всіх цих пріоритетів може займати читання книг? Чи є користь від такого читання?

Насамперед, слід зрозуміти, що саме міститься в книгах, яку корисну інформацію вони містять. По-перше, потрібно зрозуміти, що книги бувають різні. Найбільш популярною є художня література, в той же час також існують наукові та науково-популярні книги. Наукова книга просто невід’ємний інструмент, щоб досягти і отримати певне знання, її користь з точки зору професійного розвитку та зростання є просто незаперечною для великої кількості людей.

Окремого розгляду заслуговують твори художнього характеру. Художня література, як правило, дещо інша. По-перше, вона містить в собі життєвий досвід певного письменника і служить своєрідним засобом вираження його внутрішнього світу. А люди, в свою чергу, бувають різні. Таким чином, можна сказати, що певному читачеві може не підійти книга будь-якого письменника – адже особистості двох цих людей можуть відрізнятися. Що прийнятно для одного, може стати абсолютно неприйнятним і нецікавим для іншого. Це дозволяє сказати, що далеко не всі твори художньої літератури універсальні і підходять для всіх читачів.

Втім, якщо письменник і читач все-таки чимось схожі, то користі від читання такої літератури буде ставати лише більше. Читач зможе дізнатися, як йому краще вести себе в певних ситуаціях, які філософські погляди стануть для нього найбільш прийнятними протягом його життя. Таким чином, можна з упевненістю заявити, що в такому випадку читання книг буде для людей дуже корисним і позитивним – якість і рівень їх життя лише зросте від читання.

Наукова література і її читання завжди корисне, з цим просто безглуздо сперечатися. Але в деяких випадках художня література може дати людині ще більше користі. Втім, варто розуміти, що так трапляється далеко не завжди, а лише у певних випадках. Наприклад, коли читач і письменник мають щось спільне або коли книга викликає у людини дійсно позитивні емоції і переживання. Можна порекомендувати кожній людині шукати відповідні книги і знайомитися з ними.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять + 9 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)