Твір на тему: «Чи буде колись час, коли люди не знатимуть, що таке зрада?»

...

Голосуйте за цей твір

Зрада – це серйозна проблема в житті кожної людини. Напевно, всі з нас стикалися з дуже неприємними ситуаціями, коли нас зраджували і, таким чином, розчаровували, ввергали в зневіру і доставляли надзвичайно неприємні життєві відчуття. Боротися з явищем зради практично неможливо. І у цього є безліч причин. Тим не менш, завжди цікаво подумати над тим, коли ж все-таки настануть часи, коли зрада повністю зійде нанівець? І чи можливо таке в принципі?

Я думаю, що така ситуація ніяк і ніколи не зміниться до тих пір, поки природа людини буде залишатися такою ж, як зараз. Проблема сучасного людства в тому, що багато людей розуміють під зрадою різні дії. Є і дуже образливі і яскраві особистості, які навіть звичайне спілкування своїх близьких та друзів з іншими людьми можуть порахувати серйозною зрадою. У той же самий час є і такі люди, які не можуть сприймати подружню зраду як зрадницьку дію, списуючи це на швидкоплинну захопленість і щось подібне. Єдиного визначення терміна, що таке зрада в особистих відносинах між люди, просто не існує. А сам цей термін буде існувати до тих пір, поки люди будуть мати на увазі щось таке, що ними самими вважається зрадою.

Якими ж повинні бути гіпотетичні відносини між людьми, щоб вони назавжди забули, що таке зрада? Я думаю, що це можливо лише в тому випадку, якщо розвиток суспільства і соціальних технологій досягне тих масштабів, коли між людьми повністю зникнуть більш чи менш близькі стосунки. Щоб не відчувати, що тебе зрадили, людина повинна не мати друзів, близьких та інших людей, яких вона вважає більш важливими в житті. Спілкування має стати абсолютно однаковим з точки зору емоційного змісту між всіма людьми. От тільки в такому випадку залишається задатися питанням: а чи дійсно людина залишиться людиною? Чи, може, така людина зможе вважатися лише роботом? Впевненості щодо відповіді на це питання бути не може. Отже, у даний момент не можна зробити і впевнений прогноз щодо того, чи буде коли-небудь час, коли люди перестануть знати, що таке зрада.

Зрада може зникнути тільки в разі надзвичайно серйозного перетворення всього людського суспільства. Це перетворення буде носити величезні масштаби, незрівнянні з тим, що існує в сучасному суспільстві. Щоб зрада зникла, світ повинен змінитися до невпізнання. А коли це станеться, це передбачити складно.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


шість − = 5или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)