Твір на тему: «Чому у людини червоне серце?»

...

Голосуйте за цей твір

У нашому житті велику роль відіграють різні зображення і образи. Існує досить багато різних образів і уявлень людей, походження яких не до кінця ясно і зрозуміло. Одним з таких образів є людське серце. Куди не подивися, де б не був зображений образ серця, у всіх випадках він має червоний колір. Чому так виходить? Що змусило всіх тих численних людей, які зображували серце, давати йому саме таке забарвлення? Відповідь на це питання не є очевидною, але деякі зі своїх роздумів я готовий надати.

В цілому, якщо поглянути на людину анатомічно і, зокрема, подивитися таким же чином і на людське серце, можна прийти до висновку, що практично всі внутрішні органи людини мають колір з різними відтінками червоного. Саме ж серце дещо рожевого кольору. При цьому справжній колір серця ніколи не буває настільки ж яскраво-червоним, як це прийнято демонструвати на різних картинках і малювати. Воно, звичайно, червоне, але не настільки. Думається, що анатомічний колір серця не є основною причиною того, що його зображують саме таким. Хоча, звичайно, певна логіка в цьому є.

Думається, що головна причина того, що серце в суспільній свідомості прийнято вважати таким, що має червоний колір, полягає в тому, що саме серце прийнято вважати тим органом, який відповідає в людині за чуттєвість і за любов. Звичайно, з анатомічної точки зору це цілковита дурість, оскільки серце займається перекачуванням крові, а кохання існує в уяві людини, в її мозку, але все ж зазвичай між людьми прийнято ділити сутність людини на раціональне – те, за що відповідає мозок, і чуттєве – те, за що відповідає серце. У зв’язку з усім цим, думка про те, що серце відповідає за любов, стала найбільш поширеною.

Водночас кохання для людини завжди асоціюється з червоним кольором. Причина тому пояснюється досить просто. Червоний колір у всі часи активізував людину, повідомляв їй про можливість отримання найсильніших емоцій, про можливість існування будь-якої небезпеки. Червоний колір відвертий і прямолінійний. Все це можна сказати і про кохання. Кохання іноді буває небезпечним, воно відверте, воно завжди активізує людину і дає їй найсильніші емоції.

Людське серце і червоний колір у всі часи асоціювалися в розумі людини і мали відношення до кохання. Більшість людей вважають, що люблять серцем, і цінують його саме за цю функцію, а не за природну функцію цього органу. Червоний колір в той же час теж асоціюється з коханням. Саме це і є головною причиною того, що серце завжди зображується в червоному кольорі.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − = чотириили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)