Твір на тему: «Чому драма «Вільгельм Телль» залишається актуальною у наші дні?» |

Твір на тему: «Чому драма «Вільгельм Телль» залишається актуальною у наші дні?»

...

Твір на тему: «Чому драма «Вільгельм Телль» залишається актуальною у наші дні?» 4.77/5 (95.43%) 35 голос[ов]

Драма від Фрідріха Шиллера «Вільгельм Телль» дійсно залишається актуальною в наші дні. Я вважаю, що це трохи несподівано з теоретичної точки зору і навіть дивно. Втім, для розуміння причин актуальності цієї драми необхідно проаналізувати її зміст.

У драмі зображені досить давні події, які розгорталися на території Швейцарії. Вільгельм Телль – звичайна робоча людина, він не цікавиться нюансами державного управління та бажає лише займатися власною справою. Але події складаються таким чином, що Вільгельм Телль спільно з такими ж людьми, як він, змушений організовуватися для захисту своїх прав та інтересів. Під час їх спроб залагодити конфлікт мирним шляхом представники влади ведуть себе принизливо по відношенню до них і показують не що інше як відверте презирство. Що залишається народу, коли з ним так чинять? Залишається лише бунт. Це і відбулося. Народ збунтувався проти владного намісника, а він у свою чергу пошкодував про свої вчинки.

Незважаючи на старовину часів, зображених у драмі, цілком можна називати її актуальною і сьогодні. Вся справа в тому, що часи змінюються, а людина залишається практично такою ж. Сьогодні представники влади також ведуть себе більш ніж самовпевнено, в той час як вони всього лише обрані людьми та не володіють владою внаслідок своєї переваги. Якщо поглянути на представників влади деяких країн сьогодні, можна з упевненістю сказати, що, незважаючи на зміну форму правління з монархії на республіку, вони продовжують вважати свою владу привілеєм. При цьому вони далеко не прагнуть здійснювати владу якісно і з користю для людей. Люди це чудово бачать, але, тим не менш, досить довго терплять. Вони терплять, намагаються донести до влади свої ввічливі вимоги мирним і ненасильницьким шляхом, але що їм залишається робити, якщо вона свій народ не чує? Залишається тільки бунтувати. І ми нерідко бачимо, як це відбувається і в сучасних державах. Представники влади, сьогодні це обрані люди, повинні розуміти, чиї інтереси вони зобов’язані представляти і яка в них функція. Керувати країною – це точно така ж робота, як двірник, тесля або вихователь дитячого саду. Цю роботу потрібно виконувати якісно і не починати вважати себе божественним намісником.

Драма Фрідріха Шиллера «Вільгельм Телль» залишається актуальною і сьогодні. Вона актуальна як для звичайних людей, так і для представників влади, які не повинні забувати свою основну функцію.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Чому драма «Вільгельм Телль» залишається актуальною у наші дні?»”
  1. марія сказав:

    дякую за твір

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


один + = 9или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)