Твір на тему: «Чого навчив мене твір «Крихітка Цахес»

...

Твір на тему: «Чого навчив мене твір «Крихітка Цахес» 4.25/5 (85.00%) 4 голос[ов]

Літературні твори можуть навчити людину багато чому. Більш того, в деяких випадках вони є ключовим джерелом для отримання будь-яких необхідних для кожного знань. Такі абстрактні і не завжди зрозумілі твори, як «Крихітка Цахес», хороші тим, що змушують активізуватися людський розум. Вони відкривають перед людиною нові і досить широкі можливості, наприклад, прагнення думати і розуміти щось важливе.

У певному сенсі це творіння Гофмана навчило мене саме цього. Перш ніж зрозуміти цей твір, розібратися в ньому досить добре, щоб робити якісь висновки, мені довелося уважно в нього вчитатися, змусити себе замислитися над тими проблемами, які існують в нашому суспільства, так і існували коли-небудь раніше протягом життя всього людства.

Як мені здається, ключовою проблемою цього літературного творіння є бажання людей бути не тими, ким їм судилося. Як не крути, але кожна людина має якусь власну, унікальну роль в житті і вона повинна займатися саме тим, чим їй наказано. Головний герой цього твору, крихітка Цахес, був вкрай далекий від своїх природних і правильних життєвих позицій. Йому просто пощастило, у нього з’явилося золоте волосся, після чого всі стали істотно переоцінювати його особистість. Насправді ж усіх цих благ і переваг він явно не заслуговував. В кінцевому підсумку, навколишні Цахеса люди зрозуміли, що вони весь час поклонялися ні на що не здатному виродкові. Звичайно, після цього вони були злі і просто знищили його. Отже, можу сказати, що після прочитання цієї казки я прийшов до дуже важливого висновку: потрібно завжди залишатися собою, не прагнути зайняти чиєсь місце, адже рано чи пізно доля і плин життя все одно поставить тебе на місце, а це може бути дуже болісно.

Але є ще один важливий фактор, якому я навчився. Полягає він у тому, що навряд чи у всіх випадках можна довіряти громадській оцінці тих чи інших людей. Велика частина суспільства сильно помилялася щодо реальної сутності крихти Цахеса. Люди його вкрай переоцінювали. Лише деякі розуміли, хто він є насправді. Думаю, що в реальному житті ситуація приблизно така ж. Дуже часто більшість людей, що складають те чи інше суспільство, просто помиляються у своїх оцінках. Через це владу чи популярність можуть отримати ті, хто зовсім її не гідний. Тому вкрай важливо мати власну голову на плечах і ставитися до навколишнього світу критично.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − сім =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)