Твір на тему: «Червневий ранок»

...

Голосуйте за цей твір

Літо краще всього згадується пізньої восени або навіть взимку, коли воно вже давно пройшло, але і не скоро настане. Літо – це найпрекрасніша пора року, але думка про це панує далеко не тільки тому, що саме влітку школярам не потрібно ходити до школи. Є безліч інших прекрасних літніх особливостей, які роблять цю пору року унікальною, неповторною і незабутньою для тих, хто її повноцінно і повністю проживає. Одним з найбільш дивних і захоплюючих елементів усього літа є червневий ранок.

Що ж такого особливості в червневому ранку? Для розуміння відповіді на дане питання, слід описати червневий ранок як можна більш детально і ретельно. Тоді, думається, відповідь знайдеться сама по собі. У червневий ранок все прокидається одночасно – це стосується як сонця, вітру, так і птахів, які починають співати свої дивовижні пісні. З кожним новим червневим ранком народжується нове життя, принаймні, у мене складається саме таке, а не якесь інше враження. Перші промені сонця в повільному ритмі ковзають по земній поверхні. Коли з’являються сонячні промені, туман, який знаходився прямо біля річки, починає поступово йти з низини. Саме червневим ранком можна відчути приємний запах різних трав, в числі яких медуниця. У повітрі панує запах різних приємних ароматів. Також відчувається загальна надзвичайна свіжість всього повітря. Сильне враження справляє різноманітний спів птахів, особливо солов’я. Немає нічого дивного в такому наростаючому і вражаючому співі птахів – вони співають, тому що зустрічають нове життя і новий день. А сонце в цей час піднімається все вище і вище. Можна відчути подих легкого вітерця. Погоду у цей час цілком можна називати ідеальною. Вона вже не така прохолодна, як пізно вночі, але і не спекотна, як посеред літнього дня, її ніяк не назвеш. Поступово на вулицях починають з’являтися люди, земля прокидається, а все входить у звичний робочий ритм. Наступає абсолютно новий день, який буде сповнений новими подіями, для когось  хорошими, для інших – не дуже. Тим не менш, новий день настане, а потім і завершиться.

Кожний ранок цікавий по-своєму, він має власні характерні риси та примітні сторони. Але будь-який червневий ранок відрізняється навіть на тлі цього. Саме влітку, в червні, коли ніч найкоротша, можна побачити, як вранці прокидається життя, як оживає все, що здавалося похмурим і нерухомим. Саме в цьому і криється головна особливість червневого ранку.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


чотири + 3 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)