Твір на тему: «Чарівний дивосвіт природи»

...

Твір на тему: «Чарівний дивосвіт природи» 4.19/5 (83.85%) 234 голос[ов]

Людина – невід’ємна частина природи, ніхто не повинен про це забувати. Думається, що в сучасному світі деякі люди істотно відвикли від проведення часу на природі, від спілкування з флорою та фауною. В основному це стосується деяких міських жителів і це дуже погано, оскільки найкращим середовищем для існування людини є природне оточення, а не міста з їх великим забрудненням повітря і води, суєтою, малою кількістю зелених насаджень і практично повною відсутністю будь-якої живності. Саме тому кожен повинен прагнути якомога більше спілкуватися з прекрасним світом природи.

Одним з найбільш приємних способів проведення часу на природі є похід до лісу. Ліс можна відвідувати у будь-який час року, якщо мета прогулянки полягає в спілкуванні із природою. Навіть взимку ліси являють собою прекрасне місце, де дуже приємно походжати і замислюватися про життя, милуючись різними природними явищами. Особливо цікаво відвідувати ліс у нічний час доби. Звичайно, багато хто напевно буде переляканий такою перспективою, але це вкрай цікаво. Справа в тому, що в нічному лісі людина звертає увагу на кожен звук, шерех, дуновіння вітру, почуття загострюються і тим самим знаходиться велика гармонія з навколишнім світом. Чаруючий дивосвіт природи можна відчути як ніколи виразніше під час прогулянки лісом в нічний час доби. При цьому, звичайно, необхідно бути обережним, щоб не заблукати.

Досить приємне проведення часу на природі – відвідування річки або іншої водойми. Дуже важливою для людини є взаємодія з водою, враження від цього процесу єднання з такою сильною стихією багато людей запам’ятовують на все життя. Багато людей відвідують водойми спільно зі своїми друзями або родичами і тим самим проводять час на природі в компанії, що робить таке проведення часу ще більш цікавим. На жаль, переважна більшість водойм, які розташовуються у великих містах або поблизу від них, станом на сьогодні вкрай забруднені і тому зовсім непридатні для купання міських жителів.

Не варто також забувати і про взаємодію з тваринами, які також є частиною природи. Деякі люди люблять займатися розведенням свійських тварин в умовах своїх заміських будинків, це теж є своєрідним проявом спілкування з навколишньою для людини природою.

Людина не повинна занадто віддалятися від природи, це несе для неї великі ризики. Та й втрачає така людина дійсно багато, адже природи прекрасна і в деяких випадках навіть чарівна. Щоб зрозуміти це, необхідно частіше відвідувати місця, насичені природними явищами.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


7 − = чотириили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)