Твір на тему: “Будувати повітряні замки легше, ніж у них жити”

...

Твір на тему: “Будувати повітряні замки легше, ніж у них жити” 3.40/5 (68.00%) 5 голос[ов]

Кожен із нас в житті шукає той оазис, куди б можна було втекти від буденної суєти, місце, в якому можна було б забутися про звичні справи, клопоти, турботи. І для багатьох таким пристановищем є мрія.

Це вона веде кожного по житті, за для неї ми гартуємось у вирі життєвих проблем і негараздів. Вона щоранку заставляє нас прокладати життєву стежину, топтати шлях до кращого майбутнього. Завдяки їй ми не стоїмо на місці, а рухаємось вперед – до нових вершин за для нових звершень.

Однак мрія повинна бути досяжною, такою, яку можна добитися, за умов якщо докласти певних зусиль і старань. Бо в іншому разі, мрія може так і залишитися повітряним замком, який збудувати було набагато легшим завданням, а ніж домогтися його.

Стикаючись з життєвими труднощами, які заважають нам досягнути свого, ми часто міняємо напрям. Людині легше переконати оточуючих, та й врешті саму себе, що якогось роду заняття просто «не її», не лежить до душі, не подобається. Легше буває змінити сам курс, точку прибуття, ніж дістатися до місця призначення. Але чи правильно це? Безумовно вигадувати шляхи вирішення тої чи іншої проблеми, придумувати плани на життя простіше, ніж потім цього добиватися. Тільки для чого тоді мріяти?.. Вбивати час? Думаю, його можна використати якось продуктивніше.

То ж не опускайте рук на половині дороги. Мрійте і виборюйте своє місце під сонцем. Ніколи не залишайте недовершеною справу, адже можливо саме з неї починається великий шлях до здійснення великих мрій.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 1 = дваили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)