Твір на тему: «Блукання людської душі від пізнання гріхів до очищення й набуття віри в добро»

...

Твір на тему: «Блукання людської душі від пізнання гріхів до очищення й набуття віри в добро» 4.74/5 (94.83%) 178 голос[ов]

Людина та її психіка влаштовані досить гнучко. Незважаючи на те, що у багатьох з нас існують деякі стереотипи щодо того, хто може бути доброю і злою людиною, в житті все трохи інакше. Не можна говорити, що певна особа є тільки поганою або тільки хорошою. Їй, напевно, характерні і якісь середні якості. А іноді буває навіть так, що колись погана людина, яка багато грішила і допускала велику кількість помилок, виправляється, очищається і знаходить знову віру в добро. Коли ж так відбувається? Хто може стати такою особистістю, і при яких обставинах?

Примітно, що нерідко багато молодих людей грішать у свої молоді роки. Будь-яка молода людина примітна тим, що її завжди долають пристрасті, гормони вирують, що нерідко призводить до якихось помилок або неправильних рішень. Звичайно, такими помилками можуть стати і гріхи. На жаль, ніхто не застрахований від вчинення гріха. Коли мова йде про молодь, то тут ймовірність вчинити гріх є ще більш серйозною. У підсумку можна наробити багато зла самому собі, своїм рідним і близьким, друзям і навіть незнайомим людям, які ні в чому не винні. Все це робиться від нестачі досвіду, знань, від невміння правильно вести себе по життю.

Однак які б помилки не зробила людина, як би вони не грішила, вихід є завжди. Треба сильно захотіти виправитися. Після пізнання гріха цілком можливо пізнати і повірити в доброту. Звичайно, для цього буде необхідно не тільки старання, але і прикладати достатньо зусиль. Очиститися від гріха для людини зовсім не просто. Для цього потрібно переосмислити всі свої вчинки, зрозуміти, як ти помилявся, усвідомити, скільки шкоди було завдано ні в чому не винним людям. Усвідомлення власної неправоти, розуміння своїх помилок і пристрасне прагнення виправиться, безумовно, може призвести до виправлення і очищенню. Але також не варто забувати і про те, наскільки важливо в деяких випадках покаятися і випробувати реальні муки совісті через все те, що було зроблено.

Людська душа справді блукає, то пізнаючи гріх, то очищаючись від нього і прагнучи до віри в добро. І незважаючи на те, що це блукання більш характерно молоді та юним людям, нерідко трапляється так, що й дорослі теж опиняються в такій складній ситуації і стикаються з такими непростими проблемами. У будь-якому випадку, як би там не було, в гріху немає нічого хорошого. Кожна людина просто зобов’язана утримуватися від гріха, чого б їй це не коштувало.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 8 = п'ятнадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)