Твір на тему: «Благородний лицар Дон Кіхот – герой і дивак»

...

Твір на тему: «Благородний лицар Дон Кіхот – герой і дивак» 4.58/5 (91.52%) 92 голос[ов]

У найкращих творах найвідоміших авторів нерідко буває так, що їх головні герої є складними, суперечливими постатями, які ніяк не можуть викликати однозначного і простого ставлення. Так склалося і в романі Сервантеса про пригоди Дон Кіхота. Ця людина поєднувала в собі відразу кілька якостей, а тому його цілком можна і навіть потрібно називати одночасно героєм і людиною дивною, незрозумілою. Втім, варто обов’язково зазначити, що така особливість Дон Кіхота зробила його тільки кращим, забезпечила його неповторними і унікальними якостями. Думається, що саме з цієї причини цей твір і став настільки популярним і визнаним у всьому світі.

Благородний лицар Док Кіхот, звичайно, був героєм. Геройством можна назвати те, що він присвоїв собі складний для захисту та виправдання титул лицаря. Проблема лицарства в тому, що завжди ці люди боролися з масовою соціальною несправедливістю, повставали проти неї для того, щоб зробити світ навколо себе кращим і справедливішим. Лицарі завжди кидали виклик тим, хто був помітно сильніше їх – правителям країн, які гнобили і експлуатували простий народ. Звичайно, виправдати такий статус зовсім не так просто, як здається. Це вимагає особливого, неповторного відношення до своєї справи, старанності і почуття відповідальності перед звичайними людьми, своїми співгромадянами. Втім, варто зауважити, що з виконанням такого завдання Дон Кіхот справлявся просто чудово. Головним для нього було – прагнення до ідеалу, а тому бути лицарем, наділеним високим моральним обличчям, було для нього зовсім не так складно.

У той же час Дон Кіхот був людиною досить дивною. Автор описує безліч комічних випадків, пов’язаних з цим героєм. Приміром, він, будучи звичайною людиною, дійсно вважав себе всесильним лицарем, який може вирішувати проблеми вселенського характеру. Він перебільшував значення всього того, що його оточує. Наприклад, Док Кіхот представляв свого коня унікальним конем, чи не найкращим у світі і тому подібне. Звичайно, все це є хорошим індикатором, що поряд з геройськими чеснотами Дон Кіхот не був позбавлений і певної складової дивацтва.

Здається, що деякі люди цілком можуть поєднувати якості геройства з чимось дивним. Такою людиною, приміром, цілком можна називати Дон Кіхота. У всі часи прагнучи до чогось гарного, високого, він не міг сприймати реальність такою, якою вона є, адже вона завжди була зовсім не ідеальною. Все це вимагало включити фантазію, що іноді призводило до дивних і комічних підсумків. Втім, не можна заперечувати і геройство Дон Кіхота. Він робив все те, що зазвичай роблять герої, а тому заслуговує такої гордої назви.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


1 + = дев'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)