Твір на тему: «Біографія Жуля Верна»


Твір на тему: «Біографія Жуля Верна» 4.65/5 (93.02%) 43 голос[ов]

Твір на тему: «Біографія Жуля Верна»

Видатний французький письменник Жуль Верн, відомий у всьому світі як автор пригодницьких і фантастичних романів, народився 8 лютого 1828 року у місті Нант. Його батько був адвокатом, та й сам письменник згодом отримав юридичну освіту. Друкуватися він почав у двадцятиоднорічному віці і спочатку обрав для втілення своїх мистецьких прагнень драматургію, але великим успіхом його п’єси ніколи не користувалися.

 

Першу відомість поет отримав у 1862 році, коли на суд читачів він представив перший пригодницький роман «П’ять тижнів на повітряній кулі». Після цього роману творча діяльність письменника була досить плідною і за своє життя він створив 65 захоплюючих творів на географічно-пригодницьку та науково-фантастичну тему. Іноді в друці з’являлися невеликі сатиричні твори, які висміювали тогочасне буржуазне суспільство, але вони не визивали у читачів великого інтересу.

 

По-справжньому відомий у всьому світі Жуль Верн став завдяки своїм романам «Подорож до центру Землі», (1864 рік), «Діти капітана Гранта» (1867-1868 рік), «20 тисяч льє під водою» (1869-1870 рік), «Навколо світу за 80 днів » (1872 рік), «Таємничий острів» (1875 рік), «П’ятнадцятирічний капітан» (1878 рік). Усі ці твори письменника згодом були перекладені на багато мов і з захопленням приймалися читачами в різних куточках планети.

 

Дуже цікавим є той факт, що автор чудових творів про подорожі, Жуль Верн особисто не вчинив ні  однієї достатньо далекої поїздки. Писав він свої романи, повністю спираючись на свої знання, а не на досвід. З цієї причини письменник досить часто у своїх романах допускав грубі помилки, однак попри все цікавість творів Жуля Верна завжди залишалася на незмінній висоті та в очах читачів повністю викупала подібні огріхи.

 

Письменник усе своє життя підтримував демократичні переконання, декілька років він листувався з французькими соціалістами, а в 1871 роді виступив з підтримкою Паризької комуни. Пропагуючи цінність наукових досягнень у своїх творах, він не раз попереджав людство про небезпеку використання науки проти людей та втілення наукових відкриттів у військову сферу. Саме Жуль Верн став першим творцем персонажу божевільного вченого, який мріє про світове панування. Прикладом тому можуть служити романи «500 мільйонів Бегуми», 1879 р. і «Володар світу», 1904 р. Пізніше письменники, які працювали у жанрі фантастики, не раз вдавалися до персонажів такого типу. Крім художніх творів у літературній скарбничці Жуля Верна є і популярні книжки з географії та твори по історії географічних досліджень.

 

З тих пір, як у 1864 році на російську мову був перекладений перший роман, який більш відомий нашим співвітчизникам під назвою «Повітряна подорож через Африку», письменник назавжди став одним з найулюбленіших і найпопулярніших в нашій країні авторів пригодницьких творів. Вдячними потомками ім’я Жуля Верна було присвоєне одному з кратерів на зворотному боці Місяця.

 

Помер видатний французький письменник Жуль Верн 24 березня 1905 року у Ам’єні.

 

Схожі твори

  • Твір на тему: «Біографія Л. Бетховена» Людвіг Ван Бетховен народився 16 грудня 1770 року у місті Бонні в родині потомствених придворних музикантів. Батько Бетховена був придворним тенором, він викладав спів, музичну теорію […]
  • Лі Бо Лі Бо або Лі Бай (кит.: 李白; піньїнь: Lǐ Bó, Lǐ Bái, * 701 — † 762) — китайський поет періоду династії Тан. Разом із Ду Фу вважається одним з найвидатніших поетів в історії китайської […]
  • План до твору «Дик Сенд – мій друг!» за романом Ж. Верна «П’ятнадцятирічний капітан» 1. Де Дик Сенд провів своє дитинство. 2. Чому у хлопця таке ім’я. 3. До чого він прагнув и ким хотів стати. 4. Як Дик Сенд опинився на шхуні «Пілігрим» . 5. Риси характеру […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− вісім = 1или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)