Трагедія «маленької людини» в сучасному світі (за оповіданням Франца Кафки «Перевтілення») Варіант 1.

...

Трагедія «маленької людини» в сучасному світі (за оповіданням Франца Кафки «Перевтілення») Варіант 1. 4.02/5 (80.39%) 311 голос[ов]

Талановитий письменник Франц Кафка у своїх творах відображає власну реальність,  додаючи в неї фантастичні елементи, що образно відтворює картину світу, в якому ми живемо. Цей світ сповнений великими ідеями, але “маленькими людьми”, які, навіть не в силах  розпоряджатись власним життям, віддають його на поталу буденним хвилям.

Цікавою особливістю твору “Перевтілення” є те, що головний герой поринає у новий абсурдний та фантастичний світ з пробудженням, на відміну від інших відомих літературних героїв, які потрапляють в подібні ситуації уві сні. Зранку Грегор Замза опиняється у дивній ситуації.  Він відчуває, що вже не володіє своїм тілом, і що тіло вже не його… Всі його справи, такі важливі для нього, і такі непомітні для всіх інших, залишаються лише в мріях, тому що його можливості і намагання хоч якимось чином на них вплинути здавались нікчемними і лише ускладнювали його становище. Та по при це все, Грегор жахається не самого факту перевтілення, а лише руйнуванню власних планів. Він швидко звик до свого нового стану –  почав лазити по стінам і стелі, усмакував деяку їжу,  і знайшов для себе невелику схованку на той випадок, коли сестра заходила до його кімнати.  Та виникає питання, чому Грегор так легко здався? Чому він тихо сидів у своїй кімнаті і завершив свої спроби спілкування з сімєю з самого початку? Чи не тому, що і до того часу, як він став комахою, Грегор так же само почував себе “маленькою людиною”, не здатною змінити своє життя. Він звичайно намагався отримати вищий чин на роботі, допомогти сім’ї фінансами, влаштувати навчання сестри в консерваторії, та світ його був малим і обмеженим, як і кімната, яка наприкінці  стала його в’язницею.

Можливо це можна пояснити ставленням родини до Грегора. Їх любов була лицемірна, і зникла  в той момент, як Грегор із годувальника сім’ї перетворюється на її  обузу.  Саме це на мою думку є головною трагедією “маленької людини” в сучасному світі.

 


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

13 коментарів до “Трагедія «маленької людини» в сучасному світі (за оповіданням Франца Кафки «Перевтілення») Варіант 1.”
 1. марина сказав:

  хорош)

 2. Зейлик Тарас сказав:

  Класний твір

 3. Ігор сказав:

  Norm

 4. Анастасия сказав:

  Що вплинуло на творчість Франца Кафки при написанні новели “Перевтілення”?

 5. Артур Власов сказав:

  Хороший твір)

 6. Ірина сказав:

  Дякую! Дуже допомогло)

 7. Діма Чекирда сказав:

  Дякую дуже допомогли

 8. Діма Чекирда сказав:

  Норм..

 9. КАТСУ сказав:

  Дуже допомогло! Дякую автору.

 10. Максим Осипчук сказав:

  Заєбісь

 11. Олег сказав:

  Норм

 12. Саша сказав:

  сука я лайкнул, а твору половина тільки!!!!

 13. Саша сказав:

  не користуйтесь цим сайтом!!!!!!

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− три = 2или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)