Сучасні технології стрімко ввірвалися в наше життя. Вони по-різному впливають на людину. Іван-Павло ІІ писав: «Сидячи перед екраном і натискаючи на клавіші, людина може піднестися до висот людського генія або опуститись на найнижчі щаблі деградації духу».

...

Сучасні технології стрімко ввірвалися в наше життя. Вони по-різному впливають на людину. Іван-Павло ІІ писав: «Сидячи перед екраном і натискаючи на клавіші, людина може піднестися до висот людського генія або опуститись на найнижчі щаблі деградації духу». 4.68/5 (93.62%) 141 голос[ов]

Я вважаю, що важко уявити сьогодення без сучасних технологій. Та сідаючи майже щодня за комп’ютер не кожна людина задумується над тим, чи допоможе «розумна машина» піднестись їй до висот людського генія, чи навпаки зіштовхне у глибоку прірву деградації духу.

По-перше, використання сучасних технологій має як позитивні (широкий доступ до інформації, полегшення обчислювальних операцій), так і негативні наслідки (марне гаяння часу, затягнення людини у віртуальну реальність). По-друге, кожна свідома людина повинна розумно ставитись до сучасних технологій і бачити ту межу, за якою комп’ютер-помічник перетворюється у ворога.

Яскравим прикладом є твір Рея Бредбері «451º по Фаренгейту», у якому автор змальовує світ майбутнього, де технології заполонили весь простір і зробили життя людей на стільки стрімким та автоматичним, що у людей не вистачало ні часу, ні бажання на самостійні думки. Але на ряду із суцільною деградацією із натовпу виділяються протестуючі – Гай Монтег, Клариса, Фабер, – які ще вірять у цінність книг і могутність людського духу, що може опиратися «технологічній навалі».

Іншим повчальним прикладом є майстерний письменник-фантаст Сергій Лук’яненко, який зміг перевтілити свою тимчасову залежність від комп’ютерних ігор у талановиті романи такі, як «Лабіринт віддзеркалень», «Чернетка» та багато інших, які на сьогодні популярні у всьому світі.

Отже, у вирі технологічного прогресу кожна  людина повинна визначати для себе, чи хоче вона бачити в лиці техніки друга чи ворога.


Завантаження...

Схожі твори

  • Сміливі завжди мають щастя Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не […]
  • Твір на тему: «Образи у творах Євгена Маланюка» Найбільшою проблемою для України є її діти. Тому наступним важливим мотивом для Євгена Маланюка стає мотив кволої нації, нації, не здатної стати ланкою, що з’єднувала б Бога і Україну. Цей […]
  • Твір на тему: «Особливості п’єси Миколи Куліша «Мина Мазайло Любов’ю до України, свідомістю національної гідності пройнята п’єса Куліша «Мина Мазайло». Політична комедія Миколи Куліша є нищівною сатирою на малоросійщину, російський великодержавний […]

Коментарі

1 коментар до “Сучасні технології стрімко ввірвалися в наше життя. Вони по-різному впливають на людину. Іван-Павло ІІ писав: «Сидячи перед екраном і натискаючи на клавіші, людина може піднестися до висот людського генія або опуститись на найнижчі щаблі деградації духу».”
  1. Міша сказав:

    !!

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять − = 2или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)