Сміливому належить увесь світ

...

Сміливому належить увесь світ 1.00/5 (20.00%) 1 голос[ов]

Немовля важко назвати сміливим. Воно дуже потребує піклування батьків, щоб вижити, але завжди голосно про це сповіщає. Трішки підрісши, дитина починає пізнавати світ. І їй це вдається, оскільки вона безстрашно вирушає до будь-якого предмета, що її зацікавив. Звичайно, батькам доводиться стримувати цю сміливість, щоб не наразити дитину на небезпеку.

Ставши старшими, деякі люди так і продовжують бути шукачами, незважаючи на маленькі чи великі перешкоди на своєму шляху, інші ж починають боятися, їхнє життя нагадує човен, що пливе за течією річки без керманича. Та виходить так, що саме в людей, котрі не бояться шукати кращих шляхів, доля складається щасливіше, вони більшого досягають у житті. Найкращі спортсмени, письменники, художники, науковці — це люди постійного пошуку, яким ніколи не бракує сміливості.

У кожного з нас у житті може трапитися ситуація, коли ми опинимось перед серйозним вибором, і зробити його, вибрати той чи інший варіант дій — теж велика сміливість. Не треба боятися цього, бо зміни завжди відбуваються на краще: ми або відразу побачимо свою правоту, або навчимося на власній помилці обирати кращий варіант. Тільки сміливі завойовують міста, тож не біймося завойовувати власне життя!


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 − = триили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)