Сміливі завжди мають щастя

...

Сміливі завжди мають щастя 4.20/5 (83.93%) 61 голос[ов]

Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не визначились, що для них є щастям. На мою думку, сміливі люди завжди щасливі.

Аргументами на користь моєї думки мо­же бути те, що сміливі люди  чітко формують для себе поняття щастя, усвідомлюють свою життєву  мету і не бояться обирати до неї шляхи, якими б слизькими вони не були. Тобто, вони ніколи не залишаються на одному місці в надії, що щастя саме прийде до них. Вони мають гарячі серця, і той незгасний вогник допитливості в очах,  що у пошуках щастя кличе їх до нових пригод і відкриттів .

По-перше, найкращою ілюстрацією моєї думки я знаходжу твір Івана Багряного “Тигролови”, де вислів “Сміливі завжди мають щастя” є наскрізним мотивом. Головний герой твору Григорій Многогрішний кладе на терези своє життя і свободу, що демонструє сміливість його намірів. Він розуміє, що шанси вижити у тайзі у нього дуже малі. Але сміливе серце допомагає йому зважитись на втечу, так як він розуміє, що іншої можливості вижити і не втратити своєї гідності вже не буде. Доля виявилась прихильною до Григорія і звела його з родиною таких же сміливців, які на свій страх і ризик покинули свою Батьківщину і змогли її відновити у своєму далекому, ніким незнаному куточку. Родина Сірків навчилася жити у суворих умовах і приборкувати тигрів, що демонструє здатність людини перемагати найтяжчі обставини.

По-друге,  всі ми в житті зустрічаємось із ситуаціями, коли  бачимо шляхи до свого щастя, але не можемо визначитись – чи варто ризикувати чимось заради нього, чи навпаки потрібно почекати кращої нагоди. Особисто я роблю такий вибір чи не кожного дня, хай це навіть буденні речі, але не варто забувати, що саме такі маленькі ланки формують міцний ланцюг. Я не намагаюсь вибрати найлегші шляхи, які дають лише частину бажаного, а шукаю такі варіанти, що дійсно задовольнять мене у повній мірі.

Отже, життя – це постійний рух, який вимагає від кожного певних сил і праці. Доля нагороджує щастям тих, хто не лінується, залишаючись  на одному місці, а сміливо крокує в майбутнє, а тих, хто з кожним кроком вдосконалюючи себе.

 


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Сміливі завжди мають щастя”
  1. Андрій сказав:

    Гарний твір

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 + = дванадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)