Шкільна виставка

...

Голосуйте за цей твір

Минулої п’ятниці в нашій школі відбулася виставка-розпродаж. Ми, всі школярі, від першого до одинадцятого класу, самі виготовляли для неї товари — пекли якісь ласощі, вишивали серветки, майстрували щось на уроках трудового навчання, робили цікаві оригінальні сувеніри. Наймолодшим, звичайно, допомагали батьки.

На виставці ми переходили від однієї вітрини до іншої, смакували всілякими пиріжками й тістечками, що ‘їх приготували дівчатка, купували подарунки друзям та рідним. Було дуже багато цікавого. Олена Григорович вишила рушники. Марина Олійник із паралельного класу намалювала картину — лісова галявина, а на ній різці звірі, й птахи, такі собі лісові збори. Сашко Пасічник зробив панно з соломки. А Олежко Іваненко випиляв із дерева справжнісіньку скрипку!

Після виставки ми влаштували концерт. На нього ми запросили наших батьків. Ми співали, танцювали, навіть зробили виставу за мотивами народних казок і легенд. Увесь концерт ми готували самі — разом із учителями писали сценарій, репетирували, вигадували костюми.

Гроші, отримані від продажу товарів, ми переказали до дитячого будинку, який знаходиться неподалік нашої школи. На них дітям куплять нові іграшки й солодощі.

Я вважаю, що ми зробили добру справу. Нехай діти, в яких немає батьків, відчують, що вони не самотні, що про них пам’ятають і в них є друзі, які і в наш складний час готові їм допомогти.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір «Як я уявляю щастя» Кожна людина починаючи зі свого народження має право на особисте щастя у своєму житті. Але ж чому одні його отримують, а інших щаслива доля минає стороною? Та й що таке щастя для […]
  • Твір на тему: «Радість різдва». Християнська етика. 7 клас. Вже багато століть український народ святкує Різдво Христове – одне з найкращих свят, що дуже шанується нашими співвітчизниками. Різдво являє собою чудове свято, що поєднало в собі […]
  • Твір-опис процесу праці за власним спостереженням Моя мама усе життя працює швачкою і має настільки великий досвід у цій професії, що мені інколи здається, що вона навіть з закритими очами зможе працювати на швейній машині та не […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− один = 8или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)