Шануй сам себе, шануватимуть і люди тебе

...

Шануй сам себе, шануватимуть і люди тебе 4.78/5 (95.56%) 45 голос[ов]

Історія людства нараховує багато тисячоліть. І вже ба­гато тисячоліть тому було складено перші правила пове­дінки людини серед інших людей. Це було зроблено для того, щоб кожен почувався зручно, нікого не боявся й міг сподіватися на захист. Звичайно, ці вимоги стосувалися абсолютно кожної людини. Змінювалися часи, дещо зміню­валася сама людина, але завжди й усюди її супроводжува­ли правила поведінки, які ще звуться етикою.

Здається, правильно поводитися дуже просто: треба лише додержуватися декількох загальноприйнятих правил. Але існує один секрет: жодне з цих правил не діє, аж поки люди­на не навчиться поважати сама себе. Що це означає?

Людина, яка навчилася поважати саму себе, ніколи не образить слабшого або молодшого, ніколи не буде хизува­тися своєю силою або красою. Таким чином, з поваги лю­дини до самої себе народжується повага до оточуючих лю­дей. Коли ж у суспільстві більшість людей, як то кажуть, шанується, то й у державі жити легше.

Існує вдале прислів’я: “Шануй сам себе, шануватимуть і люди тебе”. У цьому прислів’ї є розуміння етики як за­гальнолюдської науки.

Я вважаю, що людина повинна вчитися правилам по­ведінки ще змалечку. Тоді не будуть здаватися важкими ні шкільна дисципліна, ні дорослі клопоти. Хочеться ще сказати: “Ушануймо життя, друзі, і життя вшанує нас!”

 


Завантаження...

Схожі твори

  • Яким має бути справжній друг Напевне, людина не вижила б, якби в неї не було родини і друзів, адже просто неможливо бути самому. У школі, на роботі, просто на вулиці нам буває необхідна допомога друга. Дружба — не […]
  • Не краса красить, а розум Коли ми вперше зустрічаємо якусь людину, ми найперше дивимося на її зовнішність, адже простіше почати спілкуватися з тим, хто подобається тобі на вигляд. Але навіть дуже гарна на обличчя […]
  • Хочеш їсти калачі — не сиди на печі Напевне найпрацьовитішою істотою у світі природи є бджола. Її праця важка: маленька комаха будує свою хатку, збирає нектар із квітів, потім перероблює його на мед. Але саме за цю важку […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 5 = дванадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)