Сенс життя в моєму розумінні

...

Сенс життя в моєму розумінні 2.00/5 (40.00%) 2 голос[ов]

Питання про секс життя є одним з вічних або так зва­них проклятих питань. Не можна сказати, коли людина вперше поставила собі це питання. Може, це сталося тоді, коли наш первісний предок уперше задивився на зоряне небо. Або коли вперше побачив смерть одноплемінника.

Як заведено, питання про сенс людського життя виникає в юності. Це пов’язано з тим, що в нашому віці весь світ здається новим, цікавим, непізнанним. Є різні точки зору на сенс життя.

“Сенс життя полягає в процесі пізнання”. Процес пізнан­ня є безкінечним. Дійсно, людський розум не має меж. Але ж така велика кількість знань має на щось згодитись, як же інакше? Припустимо, аж до похилого віку людина на­копичувала інформацію про світ та його закони, а зразу після того, як отримала всі бажані знання, раптом помер­ла. Виходить, сенс життя полягає в чомусь іншому.

“Сенс життя — у дітях”. Це досить популярне, хоча й дещо застаріле твердження. Діти — це добре, та як же сама людина, її індивідуальний розвиток і таке інше? Ма­буть, і тут криється якась прикра помилка.

“Сенс життя полягає в збагаченні”. Це вже зовсім нісе­нітниця. “Багаті теж плачуть” — це ми добре запам’ята­ли. Тим більше, що почуття справжнього щастя не можна купити ні за які гроші. Це почуття можна багато чим замінити, але ж…

“Сенс життя — у служінні людям”. Це давня й загалом правильна точка зору. Тільки таке служіння повин­но бути цілком свідомим: адже можна вважати, що слу­жиш людям, а насправді шкодити їм. Таких прикладів було багато у світовій історії.

“Сенс життя полягає в одержанні насолоди”. Також давнє твердження. Існувала ціла філософська школа, яка вважа­ла своєю метою саме насолоду як таку. Проте така вже сутність насолоди, що від її надлишку страждають або душа, або ж здоров’я.

Ми роздивилися тут усього п’ять розповсюджених точок зору на вічну проблему сенсу людського життя з тих десятків або й сотень, які існують у світі. Здається, ніщо не стало зрозумілішим. А втім, на мій погляд, є цікавий вихід із цієї складної ситуації. Треба взяти з кожного погляду те, що в ньому є найрозумнішого, і сформувати власну точку зору, тобто усвідомити нарешті сенс власного життя. Тоді й житиметься легше, а якщо пощастить, то й питання про сенс людського життя більше не виникатиме. Принаймні, до пори.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім − 4 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)