Що я люблю, чим я живу (нарис)

...

Що я люблю, чим я живу (нарис) 4.80/5 (96.00%) 20 голос[ов]

У кожної людини настає час, коли вона аналізує своє життя. Мені — дванадцять. Чи не вперше замислююся над тим, що я люблю, чим живу.

Найбільше у світі я люблю своїх батьків. Вони подарували мені життя, і я не знаю кращих порадників та друзів. Саме в них учуся бути доброзичливою
до людей, не відповідати грубістю на ущипливе слово, бути завжди привітною до оточення, незважаючи на власний настрій.

Кожного разу, коли я в чомусь маю сумнів чи потребу з кимось порадитися, іду до батьків. Вони не просто радять, вони навчають приймати рішення чи шукати додаткову інформацію, щоб згодом дійти логічного висновку. Коли батьків немає поруч, то я пригадую усмішку татуся чи матусі, погляд мудрих очей і намагаюсь уявити, що б вони мені порадили.

Вони дають мені все необхідне для життя: свою любов, освіту, дбають, щоб у майбутньому я обрала улюблену професію. Але найважливіше — вони виховують мене справжньою людиною.

Люблю великодній ранок, коли ми всією родиною зустрічаємося біля церкви з нашими друзями і вітаємо один одного: «Христос воскрес! — Воістину воскрес!»

Люблю Святий вечір, коли вся сім’я, помолившись, сідає до святкового столу, бабуся благословляє кутю й усім бажає до наступного року дочекатися. І я щаслива, бо ми всі разом.

Я не хочу заглядати в далеке майбутнє, а хочу просто жити, відчувати й цінувати кожну хвилину свого життя, бо вона промайне й уже ніколи не повернеться.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір «Як я уявляю щастя» Кожна людина починаючи зі свого народження має право на особисте щастя у своєму житті. Але ж чому одні його отримують, а інших щаслива доля минає стороною? Та й що таке щастя для […]
  • Твір на тему: «Радість різдва». Християнська етика. 7 клас. Вже багато століть український народ святкує Різдво Христове – одне з найкращих свят, що дуже шанується нашими співвітчизниками. Різдво являє собою чудове свято, що поєднало в собі […]
  • Твір-опис процесу праці за власним спостереженням Моя мама усе життя працює швачкою і має настільки великий досвід у цій професії, що мені інколи здається, що вона навіть з закритими очами зможе працювати на швейній машині та не […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − чотири =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)