Що виробляють з металу

...

Що виробляють з металу 4.80/5 (96.00%) 10 голос[ов]

Віки людства нерідко визначають за основним матеріа­лом, який використовувався тоді для виготовлення найріз­номанітніших речей. Так, був вік кам’яний, коли все було з каменю, був вік бронзовий, коли всі необхідні в госпо­дарстві речі кували з бронзи. На зміну їм прийшов вік залізний, у якому ми живемо й досі.

Зараз метал залишається одним з основних матеріалів, використовуваних людством. Проте його поступово витісняють штучні матеріали — пластмаси. Ще довго ми не зможемо обходитися без заліза, адже труби, залізничні колії, обладнання фабрик та заводів досі робляться металевими.

Є в металів і інша роль: вони прикрашають наше жит­тя. Майстри-ковалі вміють зробити так, що металевий пред­мет стає схожим на камінь або навіть на дерево. З такого художньо обробленого металу виготовляють різноманітні решітки, освітлювальні прилади, декоративний посуд.

У світі існує й метал-лінюх, який не вміє працювати. Це золото. Звичайно, без нього обійтися не можна, але ж і серпа із золота не викуєш.

Наші пращури вважали, що весь процес виготовлення металевих речей є чародійством. Спочатку метал видобува­ють із землі у вигляді руди, потім плавлять руду, а далі вже кують розплавлений метал. Як би не вдосконалював­ся світ, усе йтиме саме так: руда, розплав, метал. І метале­вий предмет буде вабити нас, нагадуючи про вічне диво людського труда.

 


Завантаження...

Схожі твори

  • Яким має бути справжній друг Напевне, людина не вижила б, якби в неї не було родини і друзів, адже просто неможливо бути самому. У школі, на роботі, просто на вулиці нам буває необхідна допомога друга. Дружба — не […]
  • Не краса красить, а розум Коли ми вперше зустрічаємо якусь людину, ми найперше дивимося на її зовнішність, адже простіше почати спілкуватися з тим, хто подобається тобі на вигляд. Але навіть дуже гарна на обличчя […]
  • Хочеш їсти калачі — не сиди на печі Напевне найпрацьовитішою істотою у світі природи є бджола. Її праця важка: маленька комаха будує свою хатку, збирає нектар із квітів, потім перероблює його на мед. Але саме за цю важку […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять − 2 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)