Що таке мистецтво бути собою?


Що таке мистецтво бути собою? 3.29/5 (65.71%) 7 голос[ов]

Я погоджуюсь з тим, що вміння бути собою – це справжнє мистецтво. Але головною його особливістю є те, що ніякий вчитель не допоможе вам його опанувати, тому що сама людина формує свої переконання,  характер та  зовнішність.

Аргументами на користь моєї думки є те, що, по-перше, кожна люди прагне відчути себе особистістю, а не стати частиною сірої маси, по-друге, щоб зберегти свою індивідуальність потрібно навчитися виявляти і розвивати в собі те, чого немає в інших, а також не боятися висловлювати свою думку, навіть якщо більше ніхто так не думає та багато іншого, про що можна вести нескінченну розмову.

Яскравим прикладом я вважаю історичний період середини ХХ ст., коли держава обмежувала право людей на голос. У газетах ніби «вручили відповіді на всі питання», чим «крали» у суспільства допитливість. І коли хтось із людей, серед дрібної роботи, починав розуміти всю сутність тоталітарної системи, і хотів виявити свій протест, то спочатку приходили люди, які вміли  переконувати. Піднесеним тоном вони доводили, що не можна «виходити з гри». І люди каялись і знову день-у-день читали «правильні» газети і обстоювали лише дозволені думки. А хто не хотів коритися, то в кращому випадку потрапляв за ґрати.

Інший приклад я хочу взяти з власного досвіду. Ще декілька років тому мені неодмінно хотілося виглядати дорослішою, тому я намагалась наслідувати своїх старших друзів у всьому. Намагалася перейняти їх стиль одягу, почала цікавитися тими речами, що й вони. Але ні до чого доброго це не привело, тому що я почала помічати, як моє «я» поступово зникало. І це мене дуже перелякало, і тому я пообіцяла собі, що більше не буду одягати чужих масок і говорити чужими фразами.

Отже, мистецтво бути собою – це вміння залишатися Людиною у будь-якій ситуації. І Людиною з власною думкою і з власним світосприйняттям.

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Що таке мистецтво бути собою?”
  1. Жанна сказав:

    Ок

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 − = нульили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)