Що таке ламінат?

...

Голосуйте за цей твір

Що таке ламінат?

У статті ми коротко спробуємо розповісти про ламінат. Цей матеріал має чотири основних шари. Основою для ламінату служать деревинні плити – деревинно-стружкова плита (ДСП) і деревноволокниста плита (ДВП), в європейській термінології HDF. На основу наклеюють декоративний шар – меблеву фольгу або спеціально просочений папір. Малюнок декоративного шару емітує фактури і забарвлення різних матеріалів і порід дерева.

Верхній, захисний шар ламінату це високоміцна полімерна плівка з таких матеріалів як акрилова або меламиновая смоли. В залежності від властивостей, що надаються ламінату, захисне покриття з полімерних матеріалів може складатися з одного шару або з багатьох шарів, таке покриття називається композитним.

Верхній шар ламінату виконує багато функцій, він захищає матеріал від впливів зовнішнього середовища, забруднень, вологи і від зношування. Існує і четвертий шар самий нижній – це спеціально просочений папір, завдання якого уберегти деревинну плиту від проникнення вологи.

Залежно від застосовуваного в якості основи матеріалу розрізняється його товщина, вона може бути від 6,2 до 11 мм. Матеріал невеликої товщини застосовується для влаштування верхнього, оздоблювального шару підлог в квартирах і житлових приміщеннях, а товщиною 11 мм. для громадських будівель. По краях для кріплення в деревинних плитах ламінату передбачені замки у вигляді шипа і паза.

За технологією виробництва розрізняють два види ламінату – низького і високого тиску. Ламінат низького тиску виробляється з одним шаром плівки методом пресуванням в одну стадію, а ламінат високого тиску має кількох захисних шарів з полімерних плівок зверху яких наноситися шар корунду або оксиду алюмінію і з’єднується матеріал під впливом високої температури за допомогою пресів великого тиску. Ламінат вироблений під високим тиском значно дорожче, від ламінату низького тиску, але його зносостійкість на багато вище.


Завантаження...

Схожі твори

  • Мати дитину – величезне щастя! Почуття переповнюють - малюк народився! Стільки було страхів та переживань, і нарешті! Вже куплені коляска, повзунки, брязкальця. Нехай росте малюк, нехай розвивається! Нехай буде […]
  • Здорові і міцні нігті Перш за все щоб мати здорові нігті необхідно в свій раціон включати такі продукти харчування як молочні вироби, зелень а також рибу. Необхідно також робити для своїх нігтів ванночки з […]
  • Улюбленець мисливців Гепард - витончена і надзвичайно спритна тварина сімейства кошачих. Він розповсюджений у Африці та деяких районах Азії, мешканець рівнинних пустель та саван. Хоч гепард і відноситься до […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− три = 3или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)