Що таке біопаливо?


Що таке біопаливо? 2.80/5 (56.00%) 5 голос[ов]

Біологічне паливо(біопаливо) – це паливо, яке робиться з рослинної або тваринної сировини. Різновид біопалива для автомобілів називається біодизельним паливом або просто біодизелем. Біодизель робиться з соєвих бобів, рапсової або пальмової олії.

Перший біодизельний двигун був винайдений доктором Рудольфом Дизелем ще в 1895 році, а перший дизель, працюючий на паливі з арахісової олії був продемонстрований на Всесвітній виставці в Парижі 1900 року. На сьогодні біодизельне паливо широко використовується в країнах Європи і США.

Які ж переваги має биопопливо, вироблюване сьогодні?

Найприємніша перевага біодизеля : при згоранні в двигуні паливо пахне попкорном або французькою картоплею.

Біодизель може використовуватися у будь-яких звичайних дизельних двигунах. Для перекладу двигуна на біодизель не потрібно ніяких доопрацювань.

Зберігати біодизель можна також, як і звичайне дизельне паливо. Ніяких спеціальних умов для зберігання біодизеля не потрібно.

Біодизель можна використати як в чистому вигляді, так і в суміші із звичайним дизельним паливом. Найбільш поширеною є суміш з 20% біодизеля і 80% звичайного дизельного палива.

При згоранні біодизель виділяє на 80% менше діоксиду вуглецю і не виділяє сірки, так сировина, з якої воно робиться, не містить сірки.

Використання біодизеля сприятливо позначається на роботі двигунів. Біодизель має поліпшені змащуючі характеристики в порівнянні із звичайним дизельним паливом. При цьому усі інші характеристики(витрата палива, потужність, момент, що крутить) не відрізняються від звичайного палива.

Біодизель безпечний при використанні і транспортуванні. Це екологічно чисте паливо з температурою займання 150° С.

Схожі твори

  • Грошові п’явки – бізнес ідея Трохи призабуті за часів розквіту традиційної медицини, п'явки зараз повернули собі колишню популярність. Вони лікують практично всі хвороби, зокрема мігрень і радикуліт. Точний механізм […]
  • Здорові і міцні нігті Перш за все щоб мати здорові нігті необхідно в свій раціон включати такі продукти харчування як молочні вироби, зелень а також рибу. Необхідно також робити для своїх нігтів ванночки з […]
  • Улюбленець мисливців Гепард - витончена і надзвичайно спритна тварина сімейства кошачих. Він розповсюджений у Африці та деяких районах Азії, мешканець рівнинних пустель та саван. Хоч гепард і відноситься до […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


шість − 6 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)