Вибірковий переказ “Подвиг Остапа”(за повістю “Тарас Бульба”) |

Вибірковий переказ “Подвиг Остапа”(за повістю “Тарас Бульба”)

...

Вибірковий переказ “Подвиг Остапа”(за повістю “Тарас Бульба”) 3.82/5 (76.36%) 11 голос[ов]

Коли Остап вперше потрапив на Січ він був вражений нею. Тоді Січ весь день гуляла. Як тільки Бульба з синами заїхали тули перед ними стояв пяний козак. Загалом легендарна Запорізька Січ здавалася місцем розваг.

Там були дуже суворі заеони, наприклад — якщо вбєш когось тебе кинуть в яму, зверху накриють гробом того кого ти вбив і закопають. Андрій не міг зрозуміти їх, а от сам Остап сприйняв це цілком нормально.

Остап був у батька вппртим, коли він не зотів вчитися вБурсі, він закопував свій буквар 4 рази. Кожного разу цого били, але він терпів і повторював це ж саме. Остап з дитинтства мріяв потрапиии на Січ і дуже радів коли вони з батьком приїхали туди. В першому бою Остап вів субу мужньо. Йому запропонували піти на сторону поляків, але він, як справжній козак, не погодився. Його брат Андрій зрадив козаків. Андрія вбив Тарас через зраду. Остапова ж смерть була патріотичною і мужньою. Його били, ламали руки і ноги. Натомість він не сказав ніслова. Коли Остапа повісили він кричав, але не через біль, а тому щт він кликав батька.

Я думаю Остам мужній, хоробрий воїн який не зрадив своїх.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 + = дев'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)