Одна бджола меду не наносить

...

Голосуйте за цей твір

Будь-яку справу краще робити разом з друзями. Тоді і працюєш швидше, і стає веселіше, і кращим є результат.

Наприклад, нещодавно ми з батьком вирішили посадити у дворі деревце — яблуньку. Будинок у нас великий, дітей дуже багато. Коли яблунька виросте, вони залюбки їстимуть соковиті плоди. Та й дорослі не відмовляться поласувати яблучком!

Отже, ми вийшли надвір і почали працювати. Спочатку викопали яму, потім добре полили землю і посадили нашу яблуню. А тут зацікавилися й сусіди: що то ми робимо? Почали підходити, питати. І раптом усі загорілися: нумо, давайте посадимо ще дерева, щоб був більший затінок! І клумбу! А до того ж треба добренько вичистити та причепурити подвір’я.

Отак і почалось. Уже за кілька годин сусіди дружно мели асфальт, скопували грядки, хтось привіз якесь залізяччя, щоб збудувати турнік і гойдалку. Привезли пісок і влаштували пісочницю для малечі… День минув, а ми й не помітили, як сонце сіло. Так усі дружно й завзято працювали.

А наступного дня поїхали за новими саджанцями, і незабаром у дворі з’явилися молоді деревця: берізка, груша, каштани… Ми їх щодня поливаємо, піклуємося про них і мріємо про те, як вони виростуть і який чудовий садочок буде біля нашої багатоповерхівки.

Батько дуже тішиться з того. «От, — каже він, — бачиш, не тільки одна яблунька тепер у нас у дворі, а цілий садок, і дитячий майданчик навіть є. Самі б ми не змогли цього зробити, якби сусіди не допомогли».

І справді. Недарма кажуть: одна бджола меду не наносить.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір «Як я уявляю щастя» Кожна людина починаючи зі свого народження має право на особисте щастя у своєму житті. Але ж чому одні його отримують, а інших щаслива доля минає стороною? Та й що таке щастя для […]
  • Твір на тему: «Радість різдва». Християнська етика. 7 клас. Вже багато століть український народ святкує Різдво Христове – одне з найкращих свят, що дуже шанується нашими співвітчизниками. Різдво являє собою чудове свято, що поєднало в собі […]
  • Твір-опис процесу праці за власним спостереженням Моя мама усе життя працює швачкою і має настільки великий досвід у цій професії, що мені інколи здається, що вона навіть з закритими очами зможе працювати на швейній машині та не […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 1 = триили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)