Національне відродження України — благо для всього світу

...

Голосуйте за цей твір

Національне відродження України бере свій початок з 1991 року, коли наша держава здобула незалежність. Ця подія була подією світового масштабу. Величезна територія, на якій проживає давня самобутня нація, вийшла з руїни Радянського Союзу, де, як багато років стверджува­лось, вона “щастя знайшла”. І перед українцями постало питання: куди скерувати свій шлях, який зробити стратегічний вибір? Тут дала себе знати українська мудрість: не пориваючи зв’язків з колишніми республіками СРСР, наша держава пішла шляхом європейської інтеграції.

Поява нової держави на мапі — річ дуже серйозна. Ідеться про входження до найрізноманітніших світових організацій, створення власних державних структур, запровадження конвертованої національної валюти і таке інше. Україна з честю виконала всі обов’язки цивілізова­ної країни, прийнявши одну з найдемократичніших у світі конституцій, відмовившись від свого ядерного арсеналу, прийнявши на себе чималі обов’язки щодо економіки та політичного устрою.

Сьогодні Україна заявила про себе на світовій арені. Наша країна посилає воїнів-миротворців у найвіддаленіші куточки світу. Влаштовуються багатосторонні переговори, де представники України посідають одне з чільних місць. Про наші культурні й мистецькі здобутки із захватом го­ворить увесь світ. Наші інженери створюють зразки най­сучаснішої техніки. В Україні проходять демократичні ви­бори, за якими пильно стежить увесь світ. Україна ви­тримує іспит за іспитом.

На мій погляд, найважливішим результатом національ­ного відродження України став процес формування нації — історичної єдності людей, які мають спільні етнічні, мовні, культурно-історичні корені. Цей процес і досі триває. Ще багато часу пройде, поки нація набуде тих рис, які були закладені в її нетрі самою природою».

Для того, щоб увійти до ряду розвинених країн світу, Україні й українцям треба буде докласти чималих зусиль. Багато роботи чекає на нас. Але найголовніша подія вже сталася. Хід історії не змінити: на світовій арені постала молода держава — наша рідна Україна.


Завантаження...

Схожі твори

  • Цінуймо кожну хвилинку життя! Трапляється так, що, почувши про успіх іншої людини чи про те, який подарунок вона отримала на день народження чи інше святе, ми думаємо: «Ото пощастило... Чому мені так не щастить?» При […]
  • Твір на тему “Краса українського рушника” Рушник — це символ України, вічна пам'ять народу . Український рушник заворожує своєю красою та багатовіковою історією. Рушник супроводжував людину протягом усього життя і в […]
  • Міні-твір на тему: Культура та її роль в житті людини Протягом своєї багатовікової історії український народ створив незлічену кількість літературних, художніх та мистецьких шедеврів, які посіли гідне місце в світовій культурі. У наш час […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 + = вісімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)