Ми печемо пироги

...

Голосуйте за цей твір

Печуть пироги в нашій сім’ї найчастіше по суботах. Уранці матуся кличе мене до кухні. На столі вже пригото­вано борошно, яйця, сіль, цукор. Ми стаємо поруч і почи­наємо поратися біля тіста.

У моєї мами великий кулінарний талант. Коли я пи­таю, звідки вона вміє все це, матуся відповідає: “Тому, що з дитинства вчилася у своєї матусі. Ось як ти”. Я дуже пишаюся, почувши це. Коли тісто готове, його треба розкатати у пласт. І робити це слід дуже акуратно: тісто не повинно розриватися, у ньому не повинно бути грудочок. Взагалі тісто потребує від господині доброти, почуття міри, охайності. До того ж у народі кажуть, що в доброї людини і тісто виходить кращим.

Найбільше мені подобається начиняти пироги. Начин­ку ми готуємо залежно від пори року: улітку ми полюб­ляємо пироги з вишнями, восени — з яблуками. Узимку ж доводиться начиняти пироги чимось іншим, наприклад картоплею або капустою. Рум’яні та духмяні виходять у нас пироги. І мені, і матусі дуже приємно, коли тато сідає до столу. “Дякую за пироги, мої любі хазяєчки!” — каже тато. Здається, і не відходила б від печі, аби тільки татко частіше казав ці приємні слова.

Пироги — дуже добра страва. Але є в наших пирогів й великий недолік: надто швидко вони закінчуються. Ос­танній зникає з тарілки. Що ж тепер залишається робити? Чекати, мабуть, на наступну суботу.

На уроках трудового навчання я найперша, особливо коли йдеться про куховарство. І ніякої таємниці тут не­має. Просто в мене є матуся, яка поряд з багатьма іншими здібностями має одну найважливішу — бути для мене стар­шою товаришкою.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір «Як я уявляю щастя» Кожна людина починаючи зі свого народження має право на особисте щастя у своєму житті. Але ж чому одні його отримують, а інших щаслива доля минає стороною? Та й що таке щастя для […]
  • Твір на тему: «Радість різдва». Християнська етика. 7 клас. Вже багато століть український народ святкує Різдво Христове – одне з найкращих свят, що дуже шанується нашими співвітчизниками. Різдво являє собою чудове свято, що поєднало в собі […]
  • Твір-опис процесу праці за власним спостереженням Моя мама усе життя працює швачкою і має настільки великий досвід у цій професії, що мені інколи здається, що вона навіть з закритими очами зможе працювати на швейній машині та не […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 + = сімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)