Моя громадянська позиція

...

Моя громадянська позиція 1.00/5 (20.00%) 1 голос[ов]

У наш не зовсім простий час, коли мітинги, вибори, перевибори, пікети, голодування й візити високих гостей змінюють одне одного з блискавичною швидкістю, людина має бути твердою, як криця, принаймні в психологічному плані. Вірити можна лише собі. Найважче сьогодні нам, молодим. Наступні вибори пройдуть за нашою участю. Але які це будуть вибори?

Партій, течій, організацій в Україні, на мій погляд, над­то багато. Чому, питається, американці обходяться двома партіями — республіканською та демократичною? Кожна з фінансових груп радо вкладає гроші в політику. Здаєть­ся, дуже скоро в кожного багатія буде власна кишенькова партія, яку можна випускати на демократичну прогулянку або ж притримувати схованою до часу. Дуже хочеться вірити, що не всі українські такі.

Як на мене, будь-яка партія гарна, коли вона дбає про народ. Коли батьки працюють, юнацтво вчиться, а малюки ходять до дитячого садка. Коли в усіх є гроші не лише на хліб, а й на одяг та лікування. Коли країну поважають в усьому світі, а її громадяни можуть мандрувати простора­ми планети просто заради відпочинку. Ось тільки як правильно вибрати оту “партію щастя”? Адже українці вже стільки разів болюче помилялись. Усі ж політики обіця­ють одне й те саме: добробут, порядок, свободу. Виявляєть­ся, що всі слова, які приємно чути, ми бачимо на лозунгах передвиборчих кампаній.

В Україні бували періоди, так би мовити, суспільно-політичного затишку. Тоді люди ставали добрішими, щед­рішими й навіть дещо розумнішими. Тоді згадувалося не лише про хліб насущний. Тоді в повітрі було менше розчинено люті й ненависті. Ці часи минулися, але вони неод­мінно повернуться до нас.

Кидаючи до урни свій виборчий бюлетень, стаючи чле­ном якого-небудь руху, пам’ятай, що твій вибір залежить лише від тебе і ні від кого іншого. З мільйонів таких виборів складається вибір народу, вибір суспільства. А далі — майбутнє, у якому є місце для кожної людини, незалежно від віку, статі, уподобань, раси й цілої низки інших, абсолютно зайвих у XXI столітті ознак.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


4 − = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)