Моральні цінності сучасного суспільства |

Моральні цінності сучасного суспільства

...

Моральні цінності сучасного суспільства 4.44/5 (88.89%) 27 голос[ов]

Кожна історична епоха має певні характерні тільки їй риси. Сучасний світ і суспільство істотно відрізняються від того суспільства і світу, які існували раніше. Відмінний рівень моралі та її унікальний зміст також притаманні різним історичним періодам.

Згадуючи минулі епохи, варто сказати, що тоді моральність практично завжди була зв’язана з релігійними віруваннями і релігійністю людей. Моральний рівень розвитку людини не був високим, а тому не дозволяв їй творити добро і не здійснювати зла самостійно та без страху покарання після смерті надприродними силами. Саме тому для ефективного управління людьми використовувалися релігія і похідна від неї мораль.

Але людина не стоїть на місці і постійно розвивається. Принципи християнства трансформувалися в норми законодавства країн, держави стали світськими, релігія відійшла на другий план, але моральність все ще залишається характерною для сучасного суспільства. Крім того, можна сказати, що сьогодні найголовнішою цінністю визнається не держава та її правителі, а людина та її права. Саме тому моральні цінності, які мають захищати свою країну насамперед, втрачають свою актуальність.

Одним із прикладів трансформації релігійних норм є філософська формалізація і поява «золотого правила моральності». Саме це правило можна називати однією з основних моральних цінностей сучасного суспільства. Золоте правило наказує людині ставитися до інших так, як вона хотіла б, щоб ставилися до неї самої. Це правило не тільки ввібрало в себе дуже багато християнських принципів, а й дало конкретний план дій кожній людині, яка хоче бути моральною та хоче робити світ навколо себе кращим, а суспільство справедливішим та чеснішим.

Ще однією актуальною моральною цінністю є визнання рівності прав усіх людей. У часи монархій правитель завжди мав значно більші права, ніж звичайні піддані. Сьогодні ж всі громадяни країн повністю рівні і проявом моральності є визнання цього. При цьому обов’язково необхідно співвідносити свої дії з правами інших людей, необхідно використовувати свою свободу таким чином, щоб права інших не були порушені.

Завжди існували люди, які зовсім не мають моральних цінностей. В основі такої поведінки лежить відсутність нормального виховання з боку батьків, а також аморальне оточення такої людини. Необхідно розуміти, що вина такої людини у відсутності в неї моральних цінностей вкрай мала. Такій людині потрібна допомога, їй необхідно показати моральну поведінку і тим самим подати позитивний приклад. Тільки так можна побудувати істинно моральне суспільство в умовах сучасності.


Завантаження...

Схожі твори

 • Сміливі завжди мають щастя Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не […]
 • Як я уявляю майбутнє людства Живучи в наш складний час, спостерігаючи за життям свого народу і усього людства, я часто замислююсь, що чекає на всіх нас у майбутньому. А замислюючись над цим, я ніколи не приходжу до […]
 • Твір на тему: «Система образів у творі «Мина Мазайло» У змалюванні своїх героїв драматург використовує іронію, шарж та гостру сатиру, що дає можливість різко висміяти нігілістичну позицію українського міщанства в питанні національного […]

Коментарі

2 коментарі до “Моральні цінності сучасного суспільства”
 1. dgfhgjj сказав:

  juijefwsgrf

 2. Петро Іва сказав:

  Життя і смерть від розуму
  Правда важка і страшна. Лінивцям думки, боягузам правди читати протипоказано! Читайте
  без емоцій, з розумінням, від істини до істини. Мудрість в розумінні законів життя і смерті.
  В «житті» цивілізації більше горя, зла, війн, ніж щастя, добра, миру. Одиницям із тисяч людей вдається прожити здорово і щасливо. Нездорові люди вважають хвороби і зло за норму людського життя, тому не борються з ними. Мир, дружба з хворобами і злом дозволяє їм поширюватись і розвиватись до уродства. Зло «любить» безкарність (покірність, терпіння, прощення). Ніщо не спасає людей від покарання за слабке здоров’я розуму і розвиток суспільних (ракових) хвороб. Як свідчить історія, війни (епідемії уродства) – нормальне явище для сучасної цивілізації. Зброя масового знищення – прямий доказ уродства епохи нормальних інвалідів і виродків розуму. Безумство останнього, технологічно розвинутого, але заваленого брехнею і дурістю століття, довело цивілізацію до самознищення. Зникають здорові їжа, вода і повітря. Не бажаючи думати і знати правду, люди забороняють (проклинають) здорове життя і приречені на дурість і горе. Несумісні зі здоровим життям знання, правила, ідеї, догми популярні в суспільствах інвалідів. Відсутність здоров’я примушує інвалідів шукати замінники щастя в брехні, владі, грошах, п’янстві, завидувати тваринам, виродкам. Злодіяння доводять їх до особистих і громадських трагедій, в яких вони звинувачують долю, інших людей, а не себе «розумних». Об’єднанні безумством (дурістю), під керівництвом виродків (брехні), інваліди радісно спішать до смерті. Щастя не здійсненне для людей, які не мріють про нього і не борються з хворобами. Перехідна цивілізація твариноподібних людей, освічених інвалідів (інтелектуальних роботів), брехливих виродків доживає останні століття. Брехня і смерть притягують хворих. Відбувається передсмертна стагнація хворих народів, яка доводить людей до песимізму, відчаю, злоби. Діти покидають батьків-інвалідів, злодійські держави і відправляються на пошуки життя. Лише люди, суспільства зі здоровим і зрілим розумом (духовністю) продовжують життя (до 5%).
  Дію законів життя відмінити, оминути неможливо. Закони безжальні. Сенс хвороб у смерті. Суть брехні у небутті. Здоров’я – для життя. Хвороби – для смерті.
  Людина – триєдиний (розум – психіка – тіло) вид життя. У людини три життя і три смерті, пов’язані між собою. Боротьба (війна) між життям і смертю, здоровям і хворобами, добром і злом, правдою і брехнею відбувається постійно. Людина діє в залежності від здоров’я чи хвороб розуму на основі правдивих чи брехливих знань в слабкому тілі. Хвороби розуму (мозку) призводять до переривчастого, вибіркового, вигідного, ідейного, брехливого, бредового мислення (розуміння). Без розвитку розуму люди стають твариноподібними інвалідами, з розвитком хвороб розуму – виродками. Не розвиватись, захворіти, померти легше ніж жити. Приємно вірити в брехню, знати вигідне, розуміти частково (хитро). Здорове (правдиве) мислення – головне в житті людини розумної.
  Причини хвороб і злодіянь
  1. Людина – молодесенький (немовля) вид життя. Нерозвинутий захист від хвороб розуму.
  2. Людина одинока на планеті. Немає в кого вчитись розумному життю. Немає міжвидової боротьби за розвиток розуму. Самодурство, самохвальство, «безкарність» від самотності.
  3. У людини нема природних санітарів – хижаків. Немає кому знищувати розповсюджувачів хвороб – хворих людей. Немає страху смерті розуму. Хвора людина – модна і «законна» норма цивілізації. У природі бояться хворіти, інваліди знищуються, виродки рідкість. Відсутність хвороб і хворих забезпечує здоровий розвиток і щастя.
  4. Найрозумніший вид має найжахливішу хворобу – безумство. Безумство викликає безумні радість, впертість, наглість. Чим безумніша людина, тим розумнішою себе вважає і прагне влади над природою і людьми. Хвороби психіки і розуму не болять (непомітні), тому хворі не лікуються і швидко стають інвалідами розуму (дурнями), з розвитком хвороб – виродками розуму (раковими клітинами). Представники смерті – виродки (брехуни, грабіжники, вбивці і т.д.) встановлюють свої «закони», права, правила, норми смерті у нежиттєздатних суспільствах від банд, партій до держав. Сили смерті (вбивство, насильство, кражі, брехня, хитрість, психічна агресія та інші «гріхи») – зброя виродків.
  5. Цивілізація ще не може офіційно визнати науку про людину розумну і життя розумних суспільств. Правда, мудрість, закони життя не вивчаються в більшості навчальних закладів і в офіційних «філософіях». «Філософій» багато, як алхімій.
  6. В законодавчій владі не вистачає, немає мудреців для прийняття законів життя.
  7 Цивілізація не може знайти спосіб знищити інформаційну хворобу – брехню. Правди в інформаційній сфері мало. Правда невигідна, «колюча», страшна. Інформаційним сміттям і брехнею завалені душі (пам’ять) людей. Реклама (агресивна брехня) в моді і в «законі».
  8. Здорове покоління не може вирости в середовищі інвалідів. Нерозвинутим (молодим) людям катастрофічно не вистачає мудреців для спілкування. Вони не витримують натиску брехні, безумства і звертають (зневірюються) зі здорового розвитку на хворий (смерть замість життя), чим постійно підживлюють зло і владу виродків. Непереможність зла.
  9. Сучасні всезнаючі (думають, що розумні) батьки виховують більше інвалідів (іграшок), ніж здорових дітей. Кількість населення Землі зростає, а якість (здоров’я) знижується. В боротьбі за виживання (не за життя) хворих видумуються культури, науки, партії, держави для інвалідів. Тіло і душа хочуть жити «добре», в багатстві і мало думаючи (без розуму).
  10. Багато жінок вважають головним життя тіла, а не розуму, що стримує розвиток і калічить їх розум. Вони продають тіло, материнство і не здатні народжувати дітей зі здоровим розумом. Дияволи, відьми виховують виродків. Грішність жінок. І т.д.
  а) Якщо у Вас достатньо здоров’я розуму не боятись правди і розвитку розуму вивчати мудрість, то, можливо, Ви зможете досягнути щастя. Щастя – щасливе життя – життя здоровим в повазі, дружбі, любові між здоровими людьми. Здорова людина стає щасливою як клітина здорового, вічного суспільного організму. Моє, сьогодні-смертне. Шукайте здорових людей і об’єднуйтесь з ними на основі правди і повного взаєморозуміння мудрості . Тільки виконання законів життя доведе Вас до щастя.
  б) Якщо у Вас нерозвинутий розум. Розвивайтесь здорово, а не швидко. Знання без розуміння – дурна сила. Краще зрозуміти мало, ніж знати багато. («Чистити» пам’ять довго і небезпечно). Вивчіть основи психології. Екскурсії в психлікарні і тюрми допоможуть встановленню імунітету від безумства. Займайтесь творчістю. Кожен день (тиждень) вивчайте з мудрості значення одного слова. Звикайте думати постійно, як дихати. Намагайтесь повністю зрозуміти різницю здорового (вічного) життя і хворого (тимчасового, смертного) проживання, виживання, доживання. Розуміння приведе до мудрості. Не бійтесь правди. За брехнею не сховаєшся від себе і законів життя. Постійно знищуйте брехню. Більшість людей з дитинства не хочуть, не можуть думати, тому нерозвинуті, хворі, нещасні і злі. 99% людей дуже «розумні», тому мудрості не вивчають. Легше стати мільйонером, президентом, ніж щасливим. Щастя – дарунок здорового суспільного життя (організму) здоровій людині (клітині).
  в) Якщо Ви тимчасово нездоровий (хворий) – лікуйтесь правдою і мудрістю. Сміливо ставте діагноз самі собі, зрозумівши визначення дурень, брехун, крадій і т.д. Не виправдовуйтесь брехнею. Старайтесь стати здоровим – розумним, правдивим, справедливим і т.д. Шукайте підтримки у старих здорових людях і в мудреців. Остерігайтесь дружби з собі подібними хворими. Вони пожаліють і підтримають Вас, чим посилять Вашу хворобу. (Ідеалізм до фанатизму, п’янство до алкоголізму). Запущена, нормальна дурість невиліковна. Якщо Ви не визнаєте хворобу розуму, то ніщо не спасе Вас від інвалідності розуму. Смерть встановлюється непомітними, заразними хворобами («гріхами»).
  г) Якщо Ви не хочете думати чи любите брехню, то Ви інвалід розуму. З брехливою, дурною, «сліпою», п’яною радістю Ви доживете до смерті в спільноті собі подібних. Знайдіть в собі силу зупинитись в безкінечній метушні, щоб спокійно подумати. Визнайте нормальну, звичну дурість і брехню в собі. Покайтеся перед дітьми, друзями, щоб не передати хвороби (прокляття). Якщо Вам вдасться схопитися за правду і залишки здоров’я розуму, то, можливо, врятуєтесь після довголітнього лікування серед чужих людей чи в пустині. Здоров’я не замінюється, не передається, не купується.
  д) Якщо Ви виродок розуму (маніяк, чудовисько, диявол, відьма і т.д.). Вас спасе лише клінічна смерть. Вам потрібно померти, щоб звільнитися від уродства і народитися здоровим.
  Тут лише слова. Правдивість написаного перевіряйте, розуміючи мудрість народів світу. Бажано виправляти помилки і не сприймати написане на віру. Жити чи хворіти?! Думайте самі!
  Бережіть здоров’я розуму!!! Шукаю однодумців! Петро Іва. тел.066-7489871 pa@ukr.net

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 6 = п'ятнадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)