Мої музичні уподобання

...

Голосуйте за цей твір

Коли я була ще маленькою дівчинкою та ходила до дитячого садочка, мама привела мене до музичної школи. Я вчилася грати на фортепіано. Згодом, правда, заняття музикою я покинула, тому що захопилася бальними танцями, але й досі я дуже люблю музику. А в нашій родині всі люблять співати, отже, я й зараз іноді, коли всі збираються разом, сідаю за інструмент і починаю грати. Особливо я люблю українські народні пісні — «Зеленеє жито», «Цвіте терен», «Ой очі, очі…».

Мій улюблений композитор — Бетховен. Він приваблює мене і як митець, і як особистість. Адже він був тяжко хворий, абсолютно глухий, самотній та нещасний і тим не менш відшукав у собі сили писати музику. Та ще й яку музику! Надзвичайну, геніальну! Я дуже люблю його чарівну «Місячну сонату», яка заворожує, і П’яту симфонію, палку й непримиренну, що закликає боротися з обставинами, не втрачати надії, уславлює велич людського духу.

Дуже подобається мені також музика Вівальді. Його «Пори року» я можу слухати безперестанку. Це неймовірна музика! У ній чується і голос завірюхи, і тиху дзюрчання весняного струмочка, і гудіння бджіл над косовищами, і шурхіт осіннього листя. Чарівні картини природи, створені генієм великого композитора, зачаровують, підкорюють, дарують ні з чим не зрівнянну насолоду.

Проте мені до вподоби й естрадна музика. Я люблю слухати пісні Софії Ротару, Таїсії Повалій, Олександра Пономарьова. їхні пісні ніби відповідають моїм думкам, висловлюють їх навіть краще за мене. Пісні цих співаків — про те, що мене хвилює, є близьким і неодмінним у повсякденному житті.

Я дуже люблю музику — і сучасну, і класичну. Головне, щоб вона торкалася найпотаємніших струн у людській душі, викликала найкращі почуття, збуджувала бажання добра та гармонії, прагнення прекрасного, світлого, вічного.


Завантаження...

Схожі твори

  • Любов до Батьківщини — одна з найбільших чеснот Батьківщина — найдорожче, що є в людини. Але у кожного вона своя — спекотна африканська країна, пустельна Австралія, гордовита Америка, маленьке європейське графство. Кожному мила своя […]
  • Твір на тему: «Зимові свята у моїй сім’ї» Сучасні українські сім’ї зустрічають та проводять зимові свята майже однаково, і про них досить складно скласти цікаву розповідь. Ми стали забувати про стародавні традиції святкування […]
  • Усе моє багатство — моє добре ім’я Часто кажуть: «Не посором свого імені», «Бережи своє добре ім’я», «Бережи честь змолоду». Ці прості і звичні вислови приховують глибокий філософський зміст. Поняття честі супроводжувало […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 + = дванадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)