Мої літні канікули

...

Мої літні канікули 3.77/5 (75.48%) 239 голос[ов]

Мої літні канікули
Після важкого навчального року розпочалися літні канікули. Я був щасливий, коли закінчився важкий навчальний рік і розпочалися канікули.Я став планувати багато чудових речей, якими можна займатися під час літніх канікул.
Я мріяв про відвідування далеких південних країн, завжди хотів їх відвідати.Наприклад, я мріяв з’їздити на острови Греції або пляжі Іспанії. але я повинен був їхати на Азовське море з моїми батьками.Вода!

Як я провела літо Літні канікули – це завжди приємно. Закінчилися уроки, позаду залишилися дзвінки, перерви, а попереду – щось дуже хороше. Влітку є час і з подружками погуляти, і в ігри пограти, і в гості поїхати. Але найбільше я чекаю, коли наші батьки поїдуть з нами на море. Море – це щось тихе і м’яке, близьке й далеке, тепле і прохолодне. І як приємно поринути в жаркий день в ніжну прозору воду – і плавати, пірнати, борсатися. Зараз на столі переді мною лежать морські раковини. Я прикладаю їх до вуха і чую шум прибою. Я ніби відчуваю, як морська хвиля летить і, натикаючись на камінь, кидає мені в обличчя тисячі блискучих солоних бризок. І я сміюся, я радію разом з мамою, татом, сестрою, разом з морем, чайками і сонцем. Швидко пролітає літо, ось вже і вересень. І це добре – можна поділитися з подружками своїми літніми новинами, хочеться побачити всіх хлопчиків і дівчаток нашого класу, хочеться почати вчитися і радувати батьків своїми успіхами.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять + 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)