Міцна нація починається з міцної родини


Міцна нація починається з міцної родини 5.00/5 (100.00%) 12 голос[ов]

Я погоджуюсь з думкою, що запорукою міцної нації є міцна родина.

Аргументувати свою думку я можу тим, що, по-перше, все велике починається з малого і щоб побудувати дім, спочатку потрібно зробити міцний фундамент, у нашому випадку цим фундаментом є родина, по-друге, в міцній  родині людина стає відповідальною не лише за себе, а й за всіх членів родини,  вона вчиться  розуміти близьких та допомагати їм, бути для них опорою у важку хвилину.

Яскравим прикладом може бути твір талановитого письменника Юрія Яновського «Вершники», де автор змальовує непорозуміння між рідними братами, які за вимріяні ідеали навіть вдаються до братовбивства. Руйнується родина і вся нація падає ниць перед ворогом.

Інший приклад можна почерпнути з історії перших повоєнних років, коли люди все ж таки згуртувалися, бо всіх об’єднало лихо війни і в кожній хаті почали піклуватися як про близьких та рідних, так і про чужих та знедолених. Так вся нація стала однією великою родиною.

Отже, людина, яка зрозуміла і випробувала на собі сімейні істини буде намагатися донести їх і до інших людей. А якщо суспільство буде складатися з таких виважених особистостей, то і нація буде міцною!

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Міцна нація починається з міцної родини”
  1. Парустоманкарек сказав:

    Все круто спасибі вам

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ чотири = 9или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)