Мій життєвий вибір

...

Голосуйте за цей твір

Я зробив свій життєвий вибір і мрію стати працівником міліції. Служба охорони порядка з’явилася дуже й дуже давно. Наприклад, у давньому Єгипті існували спеціальні підрозділи міської варти, які слідкували за тим, щоб громадян ніхто не грабував, не вбивав і взагалі не ображав. Пізніше, десь у XVIII—XIX століттях, у великих та малих містах з’явилася регулярна поліція, яку утримували за казенний кошт.

Робота оперативного співпрацівника міліції цікава, хоча й складна. Він має бути виключно хорошим психологом, справжнім знавцем людських душ. Інколи людина потребує лише поради, і міліціонер повинен уміти її дати. Крім того, важливе значення для працівника міліції має фізична підготовка, уміння стріляти, володіння прийомами руко­пашного бою. На мій життєвий вибір вплинуло спілкування з працівниками міліції, які спеціально проводили в нашій школі цілу конференцію під назвою “Ти і правопорядок”. Міліціонери не лише розказували про свою роботу, а й дещо показували. Молодий старший лейтенант демонстрував уміння відбивати напад правопорушників. Для цього на сцену запросили трьох міцних старшокласників, але наш гість легко вклав усіх трьох на підлогу. Ось такі вони, працівники міліції.

Удень і вночі, у спеку й у лютий холод міліціонери виконують свої професійні обов’язки. І немало існує ситуацій, коли звернутися просто нема до кого. Ось тут і з’являються працівники правоохоронних органів. Але найваж­ливішою я вважаю діяльність працівників карного розшу­ку. Величезна робота лежить на їхніх плечах: оператив­но-пошукові заходи, допити, арешти злочинців, нічні чергування тощо. Звичайно ж, міліціонери ризикують своїм життям. Проте яка ж є суто чоловіча професія, де не існувало б такого ризику?

Зараз на телеекранах показують кілька так званих “міліцейських” серіалів. Деякі мені подобаються більше, деякі менше. На мій погляд, герої цих фільмів забагато розважаються, хоча й працюють вони немало. Непросто сьогодні працювати в міліції, бо дуже багато розвелося вся­кого непотребу, який треба якнайшвидше вимести з нашої землі. Тут знадобиться і фізична, і вогнева підготовка, і високий, як то кажуть, моральний дух працівника органів правопорядку.

Я намагаюсь відповідати власному уявленню про справжнього міліціонера. Зараз я тренуюся в секції самбо, а також залюбки відвідую тир, де показую непогані результати. Добре, коли твій життєвий вибір здійснено ще в юності. Тоді довга дорога життя здається прямішою, і простувати нею зовсім неважко.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять − 4 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)