Людина, байдужа до рідної мови – дикун

...

Людина, байдужа до рідної мови – дикун 4.28/5 (85.54%) 101 голос[ов]

З перших днів свого життя людина починає сприймати все те, що її оточує. У неї формується власний світогляд і виникає потреба виразити свої думки та почуття. Саме цю – безумовно важливу – функцію  виконує мова, яка для нас стала вже на стільки звичною, що ми навіть не замислюємось, яку вона має цінність для кожного з нас і які безмежні можливості та шляхи  вона відкриває перед кожним.

Для більш яскравого прикладу, я пропоную  повернутися в наше минуле. В ті далекі часи,  коли ще первісні люди,  не вміючи порозумітися один з одним, все -таки намагалися  передати один одному певну інформацію. Для цього вони використовували  різні методи, що в наш час виглядали б просто безглуздо: вимовляли  якісь малозрозумілі  звуки, несамовито махали руками, а інколи навіть вдавалися до використання грубої сили. Відсутність чітко сформованих і зрозумілих для всіх слів ставала величезною  перешкодою для тогочасних людей і їх взаємовідносин.  Але, згодом , впевнено прямуючи в світле майбутнє, люди почали формуватися певні слова ( що допомагали б описати предмети, явища та події,  що були навколо) та  правила їх використання (для уникання непорозумінь). Так з року в рік, зі століття в століття виникала і вдосконалювалась велика та могутня мова. В різних куточках планети вона звичайно мала  великі контрасти і людині, яка опинилась на значній відстані від своєї домівки, вже було важко зрозуміти місцевих мешканців.  Але на певній території мова єднала людей і робила їх однією великою родиною.

На превеликий жаль,  у нашому суспільстві є люди, які не шанують це неоціненне надбання наших предків. Вони нехають рідну мову і тим самим проявляють велику зневагу як до себе, так і до своєї Батьківщини, до своїх пращурів, які віддали  своє життя за порятунок найсвятішого – рідної мови! Такі люди ставлять себе на самий низький щабель суспільства і стають для інших справжніми дикунами. Показуючи свою неосвіченість і таку непошану, вони виглядають так же безглуздо, як і первісні люди і лише викликають    співчуття оточуючих.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Людина, байдужа до рідної мови – дикун”
  1. Саша сказав:

    Моя прелисть

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ вісім = 11или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)