Краса врятує світ

...

Голосуйте за цей твір

На уроках образотворчого мистецтва вчителька кожного разу ставить нове, але завжди пов’язане з чимось красивим, запитання: чи подобається вам диви­тися на луки, вкриті кульбабами та маками? А на галявину, вкриту пролісками?

А чи були ви в Карпатах? Чи піднімалися на Говерлу? Бачили, яка краса навкру­ги вас? А місячна доріжка вночі на морі вам подобається?

А й справді: скільки всього прекрасного навкруги, безмежного, яскравого! Беру фарби і починаю малювати. Один штрих, другий… І я пригадую слова екс­курсовода з художнього музею, яка говорила: «Справжній пейзажист вміє пе­редати олією чи аквареллю не лише лінії і барви, але й глибоко любить свою кра­їну, викликає таку любов у глядача».

Всім відомі пейзажі Шишкіна чи Левітана. Але я хочу розповісти про менш відомого художника, якого, на мою думку, можна назвати справжнім пейзажис­том. Це Микола Глущенко. Він малював Дніпро, Київ та його околиці. Це твори не тільки митця, а й людини, яка любить життя.

Я дивлюсь на весняний пейзаж, на блакитну річку, що захоплює прибережні чагарники, над якими от-от засвистять качині зграї. І думаю, що Глущенко — поет весни.

Та ось бачу припорошені сивим інеєм дерева, іскристий сніг, по якому про­стягайся синюваті смуги тіней. І я впевнений, що Глущенко — поет зими.

Розкішну барвами осінь і щедре літечко теж малював Глущенко.

І дивлячись на картини цього талановитого художника, захоплюючись його майстерністю, доходжу висновку, що всіх врятує краса: природна і створена ру­ками справжніх митців.


Завантаження...

Схожі твори

  • Яким має бути справжній друг Напевне, людина не вижила б, якби в неї не було родини і друзів, адже просто неможливо бути самому. У школі, на роботі, просто на вулиці нам буває необхідна допомога друга. Дружба — не […]
  • Не краса красить, а розум Коли ми вперше зустрічаємо якусь людину, ми найперше дивимося на її зовнішність, адже простіше почати спілкуватися з тим, хто подобається тобі на вигляд. Але навіть дуже гарна на обличчя […]
  • Хочеш їсти калачі — не сиди на печі Напевне найпрацьовитішою істотою у світі природи є бджола. Її праця важка: маленька комаха будує свою хатку, збирає нектар із квітів, потім перероблює його на мед. Але саме за цю важку […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


чотири + = 6или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)