Кожній людині слід виховувати свій характер протягом усього життя

...

Кожній людині слід виховувати свій характер протягом усього життя 4.68/5 (93.68%) 136 голос[ов]

Я погоджуюся з думкою, що кожна людина повинна протягом усього життя займатися самовдосконаленням і вихованням свого характеру, адже досконалості немає меж. І чим раніше ми усвідомимо це і почнемо працювати над собою, тим легше будуть підкорятися нам все нові й нові вершини успіху.

Аргументами на користь моєї думки є, по-перше, те, що характер є визначальним у людині як особистості, тому що саме в характері об’єднуються розумові, емоційні та чуттєві якості людини. По-друге, від характеру людини залежать відношення інших людей до неї, що є дуже важливим для кожного з нас, тому що ніхто, напевне,  не уявляє своє життя без щирих друзів, а також від характеру залежать результати діяльності людини, її успіх та особисте щастя, а подекуди й щастя близьких їй людей.

Яскравим літературним прикладом є твір Панаса Мирного “Хіба ревуть воли, як ясла повні”. Головний герой твору Чіпка Варениченко з самого дитинства був відштовхнутий людьми за ганебну славу батька і лише мама та бабуся були його опорою та відрадою. Та з часом все нові і нові незгоди стають на шляху парубка: помирає бабуся, хочуть відібрати землю, з’являються пропащі друзі…  І він все більше і більше забуває про виховання свого характеру до тих пір, коли розум затьмарює жага до наживи і помсти. Зовсім протилежним до Чіпки є інший герой твору Грицько Чупруненко. Він, будучи круглим сиротою, не втрачає життєві орієнтири і протягом всього твору читач спостерігає над тим, як Грицько своєю працею досягає великих успіхів і простого людського щастя.

Інший приклад я хочу навести з власного життя. Всім своїм успіхам я завдячує перш за все своєму вольовому характеру, який я прагну вдосконалювати протягом всього життя, так як я переконалася у тому, що знання, досвід і мудрість беруться з постійних шукань і самовдосконалення.

Отже, наскільки людина може бути творцем своєї долі, залежить від її характеру. Тому не варто зупинятися на якомусь визначеному рівні, а потрібно виховувати і загартовувати свій характер, який є  результатом знань людини, її світосприйняття та вольових якостей.


Завантаження...

Схожі твори

  • Сміливі завжди мають щастя Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не […]
  • Твір на тему: «Образи у творах Євгена Маланюка» Найбільшою проблемою для України є її діти. Тому наступним важливим мотивом для Євгена Маланюка стає мотив кволої нації, нації, не здатної стати ланкою, що з’єднувала б Бога і Україну. Цей […]
  • Твір на тему: «Особливості п’єси Миколи Куліша «Мина Мазайло Любов’ю до України, свідомістю національної гідності пройнята п’єса Куліша «Мина Мазайло». Політична комедія Миколи Куліша є нищівною сатирою на малоросійщину, російський великодержавний […]

Коментарі

1 коментар до “Кожній людині слід виховувати свій характер протягом усього життя”
  1. Артем сказав:

    вфівіфв

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ дев'ять = 15или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)