Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому

Кімната моєї бабусі (опис інтер’єру).

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 shutnuk

shutnuk

Главный Админ

• Модераторы
  • 575 сообщений

Отправлено 17 Май 2014 - 05:01

Мені подобається бувати у моєї прабабці. Не тільки тому, що вона завжди готує до мого приходу щось смачненьке і дуже радіє мені. Входячи у її невелику скромну однокімнатну квартиру, я нібито потрапляю у давнину. Дива починаються у передпокої. Відразу з порога я бачу своє відображення в старовинному трюмо. Воно майже досягає стелі. Правда, в деяких місцях свічадо потемніло, проте це не применшує його цінності. У нього різьблені ніжки, широкий столик. Він покритий вишитою білосніжною накрохмаленою серветкою, яку вишивала сама прабабуся. На ній акуратно розташувалися у красивій вазі щітка для волосся, різні пилочки, щипчики та інше косметичне приладдя. Тут стоять подаровані мною парфуми. Правда, вона чомусь рідко користується ними. А ось губних помад у неї декілька відтінків. Тюбики також стоять на трюмо. Прабабця ніколи не вийде на вулицю, не підфарбувавши губи. А ось і прабабчина кімната. Скільки разів батьки пропонували їй замінити її меблі на сучасні! Але вона не хоче розлучатися з жодною річчю. Ось хоч би з цим буфетом. Наче він зроблений на початку минулого століття. Громіздкий, пузатий, але очей не відвести від безлічі дверцят, різьблених, з випуклим художнім склом. Це жовтувате скло наче чарівне. Воно збільшує чашки, келихи, вазочки. Так і тягне відчинити одну з цих дверцят, щоб потрапити у чарівну казку. Дерево буфета старе, покрите темним лаком, який від часу потьмянішав. Від буфета навіть повіває давниною.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Copyright © 2019 UKRTVORU.INFO