Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому


П’ЯТНАДЦЯТИРІЧНИЙ КАПІТАН образ Діка Сенда


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 shutnuk

shutnuk

    Главный Админ

  • Модераторы
  • 575 сообщений

Отправлено 09 Февраль 2014 - 18:38


Жуль Верн у своєму творі «П’ятнадцятирічній капітан» змалював надзвичайні пригоди юного Діка Сенда і його друзів у відкритому морі та в нетрях тропіч­ної Африки.


Після загибелі екіпажу «Пілігрима» юнакові довелося стати капітаном шху­ни і взяти на себе відповідальність за життя місіс Велдон, її сина та п’ятьох не­грів, врятованих командою «Пілігрима». Дік Сенд залишався капітаном своєї невеликої команди і після того, як шхуна розбилася об рифи, а її пасажири опи­нилися в тропічній Африці. Чимало іспитів випало на їхню долю. Але найваж­че було п’ятнадцятирічному капітанові, тому що від його рішень залежали до­ля і життя людей, що довірились йому.


Пройшовши неймовірно важкий і довгий шлях, Дік Сенд переборов на своєму шляху й океанські простори, й африканські джунглі, населені дикими пле­менами людожерів та лютими хижаками.


Я вважаю, що рішучість, мужність, твердість зробили з Діка Сенда справжнього героя. Наполегливість і працьовитість допомогли йому здобути необхідні знання, повагу людей. За характером Дік залишився простим і сором’язливим юнаком, адже він тільки почав важкий шлях справжнього капітана одного з ко­раблів Джеймса Велдона. Тому хочеться побажати героєві попутного вітру і семи футів під кілем.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Copyright © 2020 UKRTVORU.INFO