Yellow Tea© by Fisana

Перейти к содержимому


твір "майбутнє Діка Сенда


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 shutnuk

shutnuk

    Главный Админ

  • Модераторы
  • 575 сообщений

Отправлено 06 Февраль 2014 - 18:43


Хто в романі " П'ятнадцятирічний капітан."  має силиний характер ? Це Дік Сенд." Юний герой усвідомлював брак наукових знань і жагу до навчання. Один раз Дік сказав : "Якби на борту Пілігрима я знав усе , що належить знати справжньому морякові , скількох нещасть можна було б уникнути ! " Наприклад , якби він вмів орієнтуватись не лише за компасом , а й за зорями , то одразу б дізнався про підлий вчинок Негору і виявив би причину поламки навігаційних приладів , а всі його супутники залишилися б живими і на їхню долю не випало б стількох  випробувань. На думку морських офіцерів , юнга Дік Сенд був допитливим , здібним до науки хлопчиком.

Хочу відзначити працелюбність Діка Сенда. Він сам "себе зробив", тобто сам , без допомоги батьків , завдяки своєму працелюбству , наполегливості й прагненню до самовдосконалення вийшов у люди.

Пригадаємо епізод роману " Останню зустріч Діка Сенда з Негору. " Юнак був приречений на вірну смерть , а португалець хотів морально восторжествувати над ним. Але вийшло навпаки переможцем у цьому психологічному двобої вийшов п'ятнадцітирічний капітан. Усі ці риси Діка Сенда роблять його образ надзвичайно привабливим.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Copyright © 2020 UKRTVORU.INFO